Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyint miért szeretik itthon...

Putyint miért szeretik itthon a "jobboldaliak"? Imádja a muszlim országokat és Indiát is szereti ahol romák laknak. Mi ez a magyarországi jobboldali mutáció?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Putyint mindenhol szeretik a neonácik(az azov-iakat kivéve), mert a putyinista Oroszország erős átfedésben van az ő utópiáikkal.


Anti-lmbtq, anti-nyugat, nacionalizmus, patriotizmus, toxikus maszkulinitás, mittomén.

2023. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hitler utálta a szlávokat, a melegeket is az oroszokat is és a zsidókat is.

Putyin példaképe Sztálin.

2023. júl. 19. 20:03
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Ez hogy cáfolja bármilyen módon azt amit én leírtam?
2023. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3.

Csupán mindenben.

Putyin imádja Sztálin politikáját ezt ki is jelentette

Hitler meg ősellenségként tekintett a kommancsokra.

2023. júl. 19. 20:10
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Ennek ellenére európában ők a legnagyobb és egyetlen nagyhatalom ami a neonácik utópisztikus világképét képviselik. Ezért szimpatikusak a neonáciknak. (kivéve az azov-iaknak) Plusz az orosz titkosszolgálat és szépen csurgat pénzeket a különböző európai neonáci mozgalmaknak, mert neki csak jó ha tudja bomlasztani ezeken keresztül az országok társadalmi kohézióját.


Ezen mi nem vili?

2023. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
5-ös jól leírta, Putyin nem kis pénzt nyom az európai szélsőjobbos pártokba. Sokan meg a nagy keresztény, erőskezű vezetőt látják benne, aki ellenáll az LMBTQ-s nyugatnak.
2023. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%

Hol laknak romák Indiában?

Amennyire én tudom évszázadokkal ezelőtt kiűzték őket onnan, mert ott is csak a bajt csinálták és az indiai maharadzsáknak is elegük lett belőlük.

2023. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

Én inkább a baloldalnál láttam eszméletlen szerelmet:


[link]


Néhány éve még Putyin legnagyobb barátja volt, most a Fideszt putyinozza Gyurcsány Ferenc

Miközben az ellenzék a kormány összeputyinozásával van elfoglalva, Gyurcsány Ferenc kormányfőként igen szoros viszonyt ápolt Oroszországgal, illetve Vlagyimir Putyinnal, akivel bensőséges, baráti kapcsolatot próbált kialakítani.

2023. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

"Miközben az ellenzék a kormány összeputyinozásával van elfoglalva"


Az ellenzéknek semmi dolga nincs.

Az oroszfelszopást a Fidesz csinálja önszorgalomból.

2023. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Akik lepontoztak, azok mondják meg, hogy hol élnek romák Indiában? Őszintén kíváncsi vagyok a válaszukra.

(#7-es vagyok)

2023. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!