Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka annak, hogy Fico...

Mi az oka annak, hogy Fico egyre népszerűbb Szlovákiában?

Figyelt kérdés
Már a közvélemény kutatásokban is az ő pártja vezet

2023. júl. 13. 15:50
 1/9 hypno ***** válasza:
59%
Mert a szlovákoknak is kb olyan a memóriájuk mint a magyaroknak.
2023. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A szlovákok is hasonló gondolkodásúak, mint a magyarok. Majd kapnak ők is egy Orbánt a nyakukba.
2023. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Buták nagyon sajna.
2023. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ott is nagyon tré lehet a többi.
2023. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat is, de én főleg az ottani magyarok véleményére volnék kíváncsi!
2023. júl. 14. 10:15
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
5. Én az vagyok (harmadik voltam). Az emberek egy része sajna tényleg buta.
2023. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Tök mindegy ki lesz majd a főni, marad minden a régi, ahogyan az lenni szokott.
2023. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Fico nagyon tudja csűrni csavarni a dolgokat. Pontosan azt modja amit az átlag szlovák hallani akar.

Az egy másik dolog, hogy épeszű ember tudja, hogy ezek csak üres ígéretek.

Tíz valamennyi évig ők voltak hatalmon akkor az emberek legalább tudták mire számítsanak, midneki tudta, hogy nagy meglepetés nem érheti.

Most hogy az akkori ellenzék került hatalomra pedig sokkal roszabb lett. Káoszba taszították a szlovák politikát, egymást marták a kormánypártok míg az ország szenvedett. Egy nagy csalódás volt az egész. Tragikomédia!

Arról nem is beszélek, hogy ezek is ugyanúgy loptak mint az elődjeik.

Ficoban az emberek a stabilitást látják. A szavazóit pedig a szegényebb rétegek es főleg a nyugdíjasok teszik ki.

Egyébként nagyon eltudja kápraztatni az embert a tapasztalt politikai propagandájávala és egy átlagember teljesen érvényesülni tud a mondanivalóval.

Igazából nem bánom annyira, hog újra hatalomra kerül legalább rend lesz.

A múltban volt néhány magyarellenes kirohanása ami miatt rá szavazni sajnos nem fogok.

A többi párt nagyon tre ahogy feljebb írták. Fico lesz a kisebbik rossz ezt kb mindneki így gondolja. De az is jobb mint ez a mostani cirkusz.

2023. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Majd az 500 € fogja eldönteni, hogy ki lesz az Isten, mert minden ember aki elmegy szavazni az kap 500 €-ot az államtól.

Bár ez még nem biztos, de ezen vitatkoznak már januártól és a pénz erre már meg van, csak jóvá kell hagyni az uraknak.

Ha még is majd jóvá hagyják az emberek már hajnalban a szavazó helységek ajtóinál fognak aludni, vagy verekedni, hogy időben bejussanak szavazni, mindegy hogy kire, csak le legyen tudva, mert a pénz fogja őket vezérelni.


Háát, kb. én is akkor talán elmennék. :D

2023. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!