Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek benne lehet a...

Szerintetek benne lehet a Nyugat keze is Prigozsin "büntetőakciójában"?

Figyelt kérdés
Elvégre ez a húzás színtisztán a Nyugat érdekeit szolgálja, hiszen belpolitikai szempontból gyengíti Oroszországot. Így már nem csak a háborúval kell majd foglalkoznia Putyinnak, márpedig azzal sem halad valami fényesen.

2023. jún. 24. 10:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A nyugat már a spájzban van?
2023. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Persze, még azért is a Nyugat, Soros, az USA, a melegek, a zsidók, Brüsszel meg az EU a hibás, mert Putyin, börtönből kiengedett, szedett-vedett bűnözőkből verbuvált zsoldosserege fellázadt, miután nem nagyon fizették ki Őket, nem kaptak rendes fegyvereket és ellátmányt, aztán amikor ezt szóvá tették lőni kezdték Őket. Teljesen hülyék vagytok, ugye?!
2023. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy én is láttam azokat a filmeket, de azokban a nyugat mindíg a regnáló orosz elnököt védte meg a puccsiták ellen...ezzel egyszersmind megmentve a világot is.
2023. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
11%
a szarkeverés minden küzdő félnek lételeme...
2023. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a fránya "Nyugat"!

Maga a kénszagú patás ördög is fél már a nyugattól annyira romlott!

Úgy tudom az ukrán biológiai laborokban tenyésztették ki Prigozsint is. Megszereztem a redditről a képletet is hozzá! Pont olyan, mint egy BOSS DS-2 pedál!

2023. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Prigozsinnak meg Putyinnak is célja a háború folytatása.
2023. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#2 Én nem a kormánypropaganda vonatkozó részeire gondolok, magas ívből lesz*rom ezeket a marhaságokat. Azon viszont gondolkozz el, hogy vajon az említett börtönből kiengedett, szedett-vedett bűnözőkből verbuvált zsoldossereg és annak vezetője mennyire hiteles, őszinte és megbízható információforrás, főleg a nagyérdemű számára.
2023. jún. 24. 10:24
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Oroszországban ugyanúgy erőszakmopóliuma van az államnak mint pl. nálunk is.


Magánhadseregek egyszerűen nem létezhetnének ott sem, vagyis gyakorlatilag akkor szántják be őket amikor csak akarják.

2023. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Persze, az alufólia sapkás fideszesek szerint.
2023. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
8# A Wagner csoport nem 200 emberből áll.
2023. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!