Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszhirek.hu-n miért van...

Oroszhirek.hu-n miért van ennyi hülye ?

Figyelt kérdés
Bármilyen poszt alatt több százan írják, hogy mikor lőnek már ki atomot kijevre stb. Ez miért van? Ezek magyar átlagos kommentelő emberek. Miért várják ezt ? Néhányszor osszevesztem velük, ha tudjatok, hogy ez lesz miért nem hagyjátok ott a munkahelyet és adjatok el minden ingóságotok és menekültök el? Erre általában habognak hebegnek… Tényleg ez a szint? A másik meg a Koltai Ádám nevezetű fickó, aki szinten minden 2. Posztban a 3. Vhval fenyeget.

2023. máj. 3. 22:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát itt sincsenek normálisabb kérdések/válaszok szóval máshol se várj túl sokat. Ez a szociális háló, már nem csak otthon tudják hogy hülye vagy muszály az egész világnak tudnia
2023. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

Nekem múltkor azt mondta ismerősöm, hogy nem az oroszok bombázták le ukrajnát hanem 2014 óta saját magukat lövik...


Komolyan eszméletlen mekkora a sötétség itt magyarországon.

2023. máj. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
Mert eleve debilnek kell lenni ahhoz, hogy valaki ilyen oldalakat olvasgasson.
2023. máj. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nézz bele a hvg.hu kommentszekciójába! Ami az oroszhirek.hu-n megy, az kismiska ahhoz képest.
2023. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mindkettő tud szörnyű lenni, de nekem a háborús úszítás veri ki a biztosítékot, amikor kvázi könyörögnek, hogy atombombát vessenek be az oroszok az ukránok ellen ja meg az usa ellen :D. Ilyenkor ezek mit gondolnak de őszintén...
2023. máj. 4. 08:19
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudnak gondolkodni
2023. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 MDaniel98 ***** válasza:
Ez z ukrán-barát oldalaknak az inverze mondjuk úgy, hogy a szélsőjobbos 444.
2023. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is olvasom, ugy becézem az oldalt, hogy rossz hirek. Mert nem gondolnak bele az ott eszetlenkedő ukránok baján vigadozó frusztráltak, hogy hosszútávon senkinek se jó ez a háború. Én gyakran birálom is Amerikát, de ami a nyugat hanyatlásával jár az minket is igen súlyosan fog érinteni. Sajnos a fő hangadók antiszemiták is. Óriási a szellemi vakság.
2023. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#18 Rosszul gondolod. Az a furcsa helyzet állt elő, hogy mindkét hadviselő félnek, az USA-nak és Oroszországnak is a háború elhúzódása az érdeke. Ez a háború ugyanis Európát viseli meg leginkább, és az EU hanyatlása jó a versenytársaknak.
2023. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Barbell Deadlift ***** válasza:

Baromság, hogy a HVG, meg a 444 az oroszhírek inverze lenne. Ott is vannak debilek, de amíg az oroszhíreken a kommentelők 98%-a teljesen világtalan, azért a HVG-n kb. 30-40% a fogyatékosok aránya. És alapból máshogy hülyék.

A ruszki híreket olvasók a nagyon tanulatlan, konteó hívő rétegből írnak oda inkább, a HVG-n érezhetően magasabb az edukáltság szintje, ott inkább a beképzeltség, meg a hozzáállás problémás.

2023. júl. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!