Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik az NDK tengerparti...

Akik az NDK tengerparti részén éltek, azok szerencsésebbek voltak Dánia és Svédország közelsége miatt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltak, akik 10 méterre laktak a faltól, sokra mentek vele .
2023. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 konteós ***** válasza:
66%

szerintem az a szerencsés aki jól érzi magát a bőrében, bárhol is éljen


a szabad nyugaton az antidepresszáns a legkeresettebb gyógyszer egyike

2023. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

#2 Az antidepresszáns nem pszichológiai, hanem fizikai okból jelenlévő depresszióra való, tehát nem arra, amikor valakinek valamilyen lelki, kapcsolati, vagy élethelyzetbeli probléma miatt rossz az élete, hanem arra, amikor az agykémiája nem működik megfelelően.


Nekem például nagyon jó életem van, mégis Szertralint kell szednem, különben egyszerűen képtelen vagyok élvezi az életet, és szomorú vagyok, valamint mindenen pánikolok. A problémám nem lelki eredetű, hanem arra vezethető vissza, hogy az agyamban a két idegsejt között lévő interfészben, a szinapszisban túl gyorsan visszaszívódik a neuronba a szerotonin nevű jelzőmolekula. A gyógyszerem SSRI típusú, ami azt jelenti, hogy ezt a visszszívást lelassítja és olyan üteművé teszi, mint az egészséges agykémiájú embereknél.


Ez valamennyire örökletes lehet, mert anyukám is ilyen, ő is egy másfajta, de szintén SSRI típusú gyógyszert szed rá.

2023. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

#3 Igen de való igaz amit a kettes is állít. A benzodiazepinek (xanax és társai) nagyon elvannak terjedve. Ennek a legfőbb oka az elcseszett szürreális társadalom, hogy az idiotizmus érvényesül a józan ész felett (például a több millió dolláros perek az olyan vendéglátó helyek ellen ahol nincsenek nem bináris mellékhelységek kijelölve stb. De van ahol a kukádra rá kell írni hogy nem ehető a szemét, különben olyan pert akasztanak a nyakadba hogy fejbe lőheted magad )


Ezek pedig olyan ingerek amiket egy egészséges ember elméje nem tud rendesen feldolgozni mert nincs mögötte logika és egy idő után depresszióhoz vezet

2023. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdésre meg hun-e van-e a válasz?
2023. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mecklenburg-Vorpommern Németország csövesnegyede.
2023. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!