Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Moszkva újabb 400 ezer embert...

Moszkva újabb 400 ezer embert mozgósít ez tényleg igaz vagy csak kamu?

Figyelt kérdés

És honnan a csudából szereznek ennyi embert?

Az átlag embernek nincs ennyi ismerőse nekik meg van ennyi katonájuk tartalékban vagy mi?

Most már aķkor az orosz medve be keményít ezek szerint


2023. márc. 17. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Honnan szereznek? Vannak azok 140 millióan.
2023. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Kamu, nincs mozgósítás. Én toborzásról hallottam / olvastam csak, abból nem tudom mennyi igaz. A különbség a kettő között, hogy ha soroznak menni kell, ha toboroznak, akkor meg lehetőséged van menni, de nem kötelező.

"nekik meg van ennyi katonájuk tartalékban vagy mi?"

Hivatalosan 2 millió tartalékos katonájuk van, akik bármikor behívhatóak és rendelkeznek kiképzéssel.

"Most már aķkor az orosz medve be keményít ezek szerint"

Nem bekeményítenek, hanem feltöltik a hadsereget gyalogsági állománnyal, részben a veszteségek pótlására, részben pedig azért, mert Putyin elrendelte a hadseeg létszámának a növelését. Nem Ukrajnába fog menni ez a 400 ezer újonc, abban biztos lehetsz.

2023. márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Én meg azt hallottam februárban indul egy nagy átfogó támadás. Valahogy még egy év után is vannak, akik fosnak az oroszoktól. Pedig akkora nullák, hogy az elképesztő.
2023. márc. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is rebesgették, hogy folytatódhat a sorozás. Putyin uralma alatt most több mint 150 millió ember élhet, ebből nem nehéz + 400 ezret találni, aki harcolni fog Oroszországért. Vélhetően Ukrajna jóval nagyobb részének megszállása lesz a cél, mint az 5 szakadár tartomány. Mivel a Nyugat nem nyitott érdemi párbeszédre, és egyre durvább haditechnikát szállítanak a frontra, ellenben már elfogató parancsot léptettek életbe Putyin ellen, marad a katonai megoldás. És vélhetően Ukrajna eleste után sem tör ki a világbéke, egy nagyobb orosz hadseregre lesz szükség.
2023. márc. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!