Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok már Románia megtáma...

Az oroszok már Románia megtámadásáról beszélnek. Visszaadhatják Erdélyt?

Figyelt kérdés

"Nem az ukrán nácik, akik természetesen léteznek, és akiket le fogunk győzni, hanem az elnök által jelzett igazi ellenség: az Egyesült Államok"

– érvelt Andrej Gurulov képviselő és volt katona Vlagyimir Szolovjev propagandaprogramjában. A felvétel egy részletét az orosz Media Monitor tette közzé a YouTube-on - írja a Mandiner.


„Megkérdezik, hogy mi következik. Talán kialakul egy konfliktus Moldovában, a románok csatlakoznak. Aztán lecsapunk a románokra. És olyan keményen fogjuk csinálni, ahogy csak el lehet képzelni" – folytatta Gurulov. „A különleges katonai művelet most az Amerikai Egyesült Államokkal való konfrontáció" – mutatott rá. [link]



2023. febr. 25. 19:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos már nagyon kevés magyar él Erdélyben, nem úgy mint 100éve.Minek kellene így nekünk a kevés magyar mellett egy csomó román a nyakunkba.Ellenben a székelyföld kiválhatna és lehetne autonóm terület.
2023. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ebben az esetben Putyin a Ferenc József-földet fogja visszadni, feltéve hogy az ottani állatok egy népszavazáson Magyarországra voksolnak. Az ottani sarki rókák egyéként eléggé Magyarország pártiak, mert Putyin rénszarvas migránsokat akar betelepíteni Szibériából a szigetekre, viszont Orbán megígérte nekik, hogyha a Ferenc Józse-föld Magyarországhoz fog tartozni akkor majd építeni fog határkerítést a Jeges-tengerre, hogy megállítja ezeket a rénszarvasokat. Viszont sajnos az ottani rozmárok valószínűleg Oroszországra fognak szavazni, mert köztük sokan ismerik Putyint személyesen. Az ottani jegesmedvék álláspontja sajnos ismeretlen, ezt fontos lenne megtudni mielőtt belevágunk a népszavazásba. A sarki csérek Ausztria pártiak (mert ugye a Ferenc József-földet az Osztrák-Magyar Monarhcia fedezte fel), viszont ha csak Magyarország és Oroszország között kellene választaniuk akkor szerintem Magyarországra voksolnának.
2023. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
44%

Persze, Ukrajnát is nektek foglalják el valójában, csak annyira szeretik a magyarokat, már 1849 óta, hogy nem bírnák elviselni, ha ti halnátok halomra a fronton, inkább a saját fiaikkal foglalják el nektek ajándékba az egészet!


(Ja, és minket a ruszkik csak ne ajándékozgassanak SENKINEK! Semmilyen esetben nem állnék be a román seregbe, de a ruszkik ellen még én is fegyvert fognék!)

2023. márc. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
56%
Elbuktad ott hogy nem vagyok magyar XD
2023. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

"Elbuktad ott hogy nem vagyok magyar XD"


Minek írogatsz ide akkor? Még idióta is vagy, nem csak román. :)

2023. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%
Szlovak vagyok, mellélőttél. Írogatni meg ugyanannyi jogom van ide mint nektek. A szemlyeskedésedet pedig nem veszem fel ;)
2023. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
69%
Jaaa szlovák..akkor meg mit rasszistáskodsz itt, 1100évig voltatok a magyar királyság része, a szlovákok nagy részében így magyar vér is csörgedez, mivel elkeveredtek a magyarral,genetikailag a déli szlovák nem sokban különbözik a magyartól csak a nyelvüket őrizték meg.Egyébként igazi szlávok csak a Tátrán éltek nagyon kevesen, a többi déli régióban szinte mind magyarok voltak, persze mára már asszimilálódtak, elég megnézni egy régi demográfiai térképet a hegyek lábáig szinte végig magyarok laktak és csak a hegyekben laktak a tóthok, de ott csak ritkán, sok volt a laktalan terület..Tehát aki itt gyűlőlködik nagy annak nagy az esélye, hogy magyar felmenőkkel rendelkezik..😁
2023. márc. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
36%

#14 Szerintem te rám gondoltál, én írtam a 13-as hozzászólást. Én viszont MAGYAR vagyok, veled ellentétben, annak ellenére, hogy Romániában élek!


Ugyanolyan magyar vagyok mint kárpátaljai magyar testvéreink, akik most ezekben a percekben is hősies bátorsággal néznek farkasszemet a mocskos ruszkikkal, akik el akarják foglalni az ő szülőföldjüket is, és háborúba taszították az országot, amelyben élnek.


Mi magyarok vagyunk - ti, ezzel szemben, hazaáruló, nemzetáruló, ruszkibérenc senkik vagytok, akik egyszerre köpitek le és tapossátok sárba 1848-49 hőseit, a ruszkik által legyilkolt Petőfi emlékét, 1956 hőseit, Mindszenthy bíboros emlékét, a Szibériába deportáltak, a koncepciós- és kirakatperekben legyilkoltak, a ruszki katonák által megölt, megerőszakolt, elhurcolt magyar asszonyok és férfiak emlékét, a nemzet valódi HŐSEINEK emlékét!


Miért? Gázért? Olajért? Vagy csak a legbutább propaganda hülyeségei miatt, amikkel átmosták az agyatokat? Esetleg valódi hazaáruló meggyőződésből??? Valójában NEM IS ÉRDEKES!


A nemzet legsötétebb szégyenfoltja vagytok, a leggyalázatosabb árulói a hazának és a magyar nemzetnek egyaránt!


Az a baj, hogy még azt sem fogjátok fel, hogy miért - mert hülyék voltatok még ahhoz is, hogy tanuljatok a történelemből, és felfogjátok, hogy amikor a ruszki "felszabadít" szavakban, akkor MINDIG LEIGÁZ valójában, tettekben!


Ha tőlük várjátok vissza Erdélyt, azért az egész nemzet olyan árat kellene fizessen, amilyet hitler barátságáért is fizetett, Erdély visszaszerzésében reménykedve...


És ugyanúgy meg fogtok lepődni, mint a hülye putyin, amikor egyszercsak azt látta, hogy oroszajkú emberek fognak vele és a diktatúrájával szemben fegyvert!


Az orosz kultúra NEM putyin, a magyarság pedig nem orbán viktor! És hidd el, a székelyek sem köszönik meg, sem nektek, sem a ruszkiknak, ha háborúba taszítjátok és porig romboljátok a városainkat valami beteg világpolitikai ambíciók oltárán áldozva fel saját testvéreiteket!


Azt elárulom: az erdélyi magyarság nem putyin oldalán fog harcolni, lelkesen, ha odajut a dolog!


Ti pedig FULL HÜLYÉK vagytok, ha azt hiszitek, putyin bármit is azért foglalna el a saját katonáinak a vérét ontva, hogy aztán nektek ajándékozza oda, INGYEN!

2023. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
30%
Közben pontosan utána néztem.Tehát a mai szlovákia területén 1918ban élt 48,1% szlovák, 30,3% magyar, 12,3% ruszin, 7,5% német. Tehát akárhogy is nézzük a mai szlovakiában élő emberek nagy része 51,9% más nációból származik, tehát egy szlovák ember eleve nem lehet rasszista, mivel az országuk teljesen vegyes összetételű, szemben a magyarral ami az egyetlen ország európaban a trianon miatt, aki a szomszédai is magyarok..😀
2023. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
A genetika ellened van. Genetikailag magyarok rég nem letetnek csak olyan szlovákok, románok, akiket ez az agymosásotok és az elnyomás elmagyarosított. Régi, fasiszta magyarok által hamisított adatokra meg hülyeség hivatkozni, mert az emberek nagy része nem tudta hogy az állampolgárság es a nemzetiség nem ugyanaz, és rengeteg szlovák mondta magát magyarnak mert tartott a retorziotol.
2023. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!