Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van erre valahol forrás vagy...

Van erre valahol forrás vagy bizonyiték, hogy a Google blokkolta a Naftali Benet interjút?

Figyelt kérdés

Ahol beszámolt róla, hogy az ukrán háború kezdetén a nyugati vezetők tiltották el Zelenzkijt a békekötéstől.

Egy interjúban hallottam, hogy a google eltüntette ezt a videot és legelőször egy kinai portál elemezte ki részletesen magát az interjút és igy terjedt el az interneten.


2023. febr. 17. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A google nem az internet, hogy blokkolná a google ha máshova töltöd fel?


Így születnek a konteók.

2023. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert Naftali Bennett a saját bevallása szerint azért picit csúsztatott, semmiféle "eltiltásról" nem volt szó, annyi történt, hogy az orosz háborús bűnök hatására a béketárgyalások sikertelenek voltak.


Forrás: [link]


Ez amúgy konkrétan a harmadik cikk volt, amikor kigugliztam Naftali Bennett nevét, tehát nem nagyon lehet a Google-t azzal vádolni, hogy a Google eltüntette volna ezt a videót. A linkelt cikk hivatkozik az eredeti ötórás interjúra is.

2023. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik kínai portálra gondolsz, de ez például egy angol nyelvű kínai hírportál, ami azt idézi tőle ezzel kapcsolatban:

[link]

"I think there was a legitimate decision by the West to keep striking (Russian President Vladimir) Putin," Bennett said. "I mean the more aggressive approach. Basically, yes. They blocked it."

Namost az "I think" rész feltételezést jelent. Azt hiszem, úgy gondolom, szerintem...


Ha a Google blokkolni akarta, akkor az elég pocsékul sikerült. Ez a videó jelenleg is megtalálható, méghozzá a politikus Youtube oldalán. (csak megsúgom, Youtube a Google alá tartozik)


Persze egy 5 órás, ráadásul héber nyelvű videóról könnyen tud bárki bármit hazudni.

2023. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!