Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az okostelefonok árának...

Attilav kérdése:

Az okostelefonok árának emelkedésébe az is bejátszott hogy az USA évek óta szankcionálja a Huaweit ezért csökkent a verseny ?

Figyelt kérdés

Szerintem az is bejátszhat az infláción chiphiányon és a háborún kívül hogy a huaweit évek óta kilökték a versenyből, és ez is hozzájárult az áremelkedéshez.

Szerintem az EU-nak anno ki kellett volna harcolnia az USA-nál hogy az EU régióba szánt huawei telefonokon maradhasson a google play. Ha ezt akarta volna az unió és sikerült volna kilobbizni akkor ma szerintem jóval kisebb mértékű áremelkedés lenne az okostelefon piacon.



2023. jan. 22. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.már a szankciók előtt is nálunk volt a legdrágább az iphone,aminek az oka a fidesz.
2023. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon helyes hogy drágulnak, tanulják csak meg a népségek sokáig használni ezeket a cuccokat.
2023. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Most is lehet Huawei mobilokat kapni, az USA-ban is. Ez a szankcionálás csak ilyen látszatintézkedés volt, semmi más. Eredetileg a Xiaomi-t is szankcionálni akarták, de ott több nyugati kötődésű (Google-dolgozó) is van a tulajdonosok között, ezért azt nem sikerült.
2023. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még mindig semmi köze nincs a Huawei kitiltásának a telefonokhoz.
2023. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es jól írja.a Huawei komplex telekommunikációs hálózatot épít világszerte.és ezzel van a gond mert igencsak világelsők szándékoztak lenni,jelenlenni a lehető legtöbb országban.az esetlegesen lehallgatható telefonjaik részletkérdés, hiszen bármelyik lehallgató..
2023. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!