Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszpártiak, ilyen világban...

Oroszpártiak, ilyen világban szeretnétek élni? Ezeknek szurkoltok?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 27. 17:29
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
11%
A béke szar.
2022. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen jónak tűnik ez a világ. Netflixen és Disney+-on nevelkedett páwák és emók helyre lesznek téve, hazaszeretet, tisztelet tanulnak és Férfiként mennek haza a frontról! 🇷🇺
2022. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
23%

Szláv sz@r mind a két népség, talán egy nüansznyival az oroszok kultúráltabbak, valamivel fejlettebbek.

Igazából amit én szeretnék, az az, hogy a ruszkik b@sszák szét az ukránokat és maradjanak ott maguknak, ahol vannak. Itt, mivel eu és NATO tagok vagyunk, Putyin nem fog erősködni, de ha esetleg mégis, akkor a NATO szerintem a sorsunkra hagy minket.

Tehát összegezve, amit szeretnék: a ruszkik ciánozzák ki ukrajnát, vegyék át, anektálják, vagy csináljanak amit akarnak a szlávok egymással es maradjanak is ott.

2022. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
#12: Csak aztán nehogy te is helyre legyél téve 😅
2022. dec. 27. 18:36
 15/33 anonim ***** válasza:
75%

"Férfiként mennek haza a frontról"


Koporsóban mennek haza a frontról.

2022. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
46%

Ha szerinted ez a durva én ma láttam egy videót amin egy orosz fogolynak először levágják az ujjait majd lelocsolják benzinnel és felgyújtják amibe nem hal bele ezért kiszúrják a szemeit csak azután végzik ki.


Linket ide most nem csatolok, nem akarok mély traumát okozni senkinek (nekem a látottak azt okoztak) a videó nem rossz minőségű, nem pixeles mindent látni és hallani is. aki telegrammon követ ilyen oldalakat biztos megtalálja mindenesetre nekem sok volt

2022. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
53%

Most ez lehet rideg lessz de viszonylag jól megúszták. 1. Fsz tudja mi volt a pozíciójuknál hogy inkább leléptek onnan. Lehet hogy halottak lennének. Így pár zúzódással esetenként töréssel de megússzták.

2. Lényegében parancsmegtagadás/dezertálás miatt ezért bizony agyon szokják lőni az embert. (aztán lehet az is lett a sorsuk, kitudja)

2022. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
52%
Két rossz, pökhendi összeszólalkozott. Miért kellene egyiket dicsérni a másik kárára? Egymásra találtak, mint zsák a foltjára.
2022. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
53%
És akkor most ha linkelek egy videót ahol az Ukrán a sebesült orosz katonát tüdőn lövi hagyja kicsit hörögni majd fejbe lövi akkor mi van? Ilyen világban akarsz élni? :D
2022. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
#19: Van ilyen videód?
2022. dec. 28. 16:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!