Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem érzi a Netflix, a Disney,...

Nem érzi a Netflix, a Disney, és a többi hasonló cég, hogy túltolták a propagandát?

Figyelt kérdés

Senki nem szól nekik, hogy mesefilmekbe talán nem kéne beleerőszakolni a meleg karaktereket?

Illetve rengeteg előfizetőt, nézőt veszítettek emiatt. Nincs egyetlen dolgozó, vagy részvényes, hogy megmondja: a túltolt leszbimelegakármik miatt fordultak el a nézők, és jobb volna abbahagyni ezt. Az embereknek egyszerűen már hányingerük van, hogy mindenhol ez van lenyomva a torkukon.

Számomra durva, hogy nagy cégek inkább milliárdoktól esnek el, mintsem belássák, hogy abba kéne ezt hagyni már. Megpróbálták oké, nem kérjük.



#Disney #propaganda #Netflix #anyagi veszteségek
2022. dec. 23. 13:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
30%
#19 Bár úgy lenne, de sajnos ennél messzebb nem is lehetnél a valóságtól.
2022. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
5%
Netflix előfizetői számának csökkenésének egyik oka a túltolt propagandában keresendő. Én youtubeon úgy láttam, hogy a Blackrock nevű cég beefektetői besorolásának akartak így megfelelni. Többi említett cégről nem tudok.
2022. dec. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Fsms ***** válasza:

22# Netflix 220 millió előfizetőből vesztett 970 ezret nyáron ami nem emiatt volt, hanem díjat emelt. Mostanra viszont fordult a trend. 223,1 millióra nőtt. Azaz a “túl tolt propaganda” miatt 3 millióval nőtt.

Mielőtt leírsz valami Fidesz propagandát / baromságot legalább a hivatalos tőzsdei jelentéseket nézd át. Segítek egy magyar cikkel angol tudást nem nézek ki belőled.


[link]

2022. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%
Istenem hogy milyen szánalmas az ezredszer feltett àlkérdés, szenteste van legalább most pihenj.
2022. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23-as, ezt a videót láttam, arra hivatkoztam, nem tudom mi a Fidesz álláspontja erről: https://www.youtube.com/watch?v=ZKX5PW2cZwo
2022. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Fsms ***** válasza:

25# Csak ötletként, ahogy írtam szerintem inkább a tőzsdei jelentéseket olvasd az tényleg segít. Auditált (tőzsdefelügyelet, könyvvizsgáló) és a vezetőnek büntetőjogi felelőssége van. Ezt teszem én is.

A videó 6 hónappal ezelőtti. Azóta 191 ről 300 fölé ment az árfolyam. Plusz stabilan nyereséges.

Valakik nem szeretik a netflixet, és készítettek egy lejárató videót, amiben persze rész igazságok lehetnek, de ez korántsem jelenti, hogy teljes egészében igaz és ez a teljes kép.

Esg pontozás persze fontos, de ettől a világ nem dől össze. Ha belépsz az ib re 2019 riport az utolsó , amit a cég feltett. Pl e = environment , környezet a legjobbhoz közeli a pontozása.

Ha most mégegyszer megnézed, akkor a jósolt nagy összeomlás messze nem következett be.

Nem szabad egy darab videóból megítélni, ennél sokkal árnyaltabb a kép.

2022. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ez a Moon az senkit se szeret. Amúgy Angliában élek már 10 éve, erre kinézed belőlem, hogy se angolul nem tudok, meghogy Fidesz-szavazó vagyok. Amúgy a Fidesz említette-e valaha a Blackrockot?


Nekem 2-szer egy hónapig volt ingyenes Netflixem, egyetlen egy filmet, meg sorozatot se néztem meg, szóval tényleg nem vagyok szakértője a témának.


Csomó kommentelő nyavalyog a woke dolgok miatt a netflixxel kapcsolatban, pl. a Resident evil sorozat miatt. Akkor ezek szerint nem volt ez akkora probléma. Például most a Wednesday sorozat most sikeres lett, és woke dolgok sincsenek benne állítólag. Szóval fejlődnek ők is.

2022. dec. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek ötleteik nézétek meg az avatár 2,a vaják meléksorozatát mind a 2 világ hatalmas történetel birna még is üres.A vaják melék sorozatát is tele rakták törpékel, melegekel meg feketékel szörnyek nem is voltak benne pedig az lenne a lényeg.
2022. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
46%

Haladnak a terv szerint kérdező.

Ugyanis a felettük álló őket irányító politikusok ezt adták parancsba.

És már ott tartunk, hogy a birka nép örömmel és újongással meg imádva fogadja ha egy egy netflix sztár coming outol vagy átműtteti magát.

Pontosan a rájuk kiszabott feladatot viszi végbe a nickelodeon a disney meg a netflix és az hbo is.


Itt meg ha ez ellen vagy akkor rögtön rádragasztják, hogy fideszbirka vagy közbe egyáltalán nem érdekel se Orbán se Gyurcsán se Jakab meg egyebek csak egyszerűen amikor a gyermekeknek készült tartalomba leszbi csók meg kifestett körmű lány ruhákban lévő fiúcska nyomul a másikra kicsit idegesítő.

2023. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!