Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megérkezett az olcsó ukrán...

Megérkezett az olcsó ukrán élelmiszer az EU-ba. A gazdák háborognak hogy az EU előírások betartásával ők ezzel nem tudnak versenyezni. Na most mi lesz mit csinál von der akárki ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 13. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehát az elmúlt évtizedekben is ez volt..
2022. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is a külföldi élelmiszer "verte" le a hazai árakat!
2022. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hova érkeztek? Csak hogy tudjam hol lehet venni azt az olcsó ukrán élelmiszert, én eddig vettem észre... A gazdák eddig is olcsón adták amúgy a termékeiket, a kereskedő itt aki sirhat max, azoknak van brutál hasznuk ebből a helyzetből, nem a termelőknek.
2022. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Hol vannak? Csak mert lassan kb háromszoros árakat fizetek mindenhol.
2022. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha a híd alá kerülünk és halálra fagyunk, mi akkor is a túlárazott magyar termékeket fogjuk venni.
2022. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hová érkezett?

Eddig azt hittem, Ukrajnában sokkal fontosabb problémák vannak, mint hogy olcsó élelmiszert küldözgessenek az EU-ba.

2022. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te tudsz valamit,amit én és a többiek nem!Mert sehol semmiféle olcsó ukrán árut nem láttam,márpedig elég sok boltba be szoktam menni!!!
2022. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja nem nekünk szállitanak. A nyugati gazdák reklamálnak. Megindult a várva várt gabonaszállitás az éhező nyugatra. Egy gabonaszállitó hajó azért elég nagy darab vas és látszik hogy merre úszik a tengeren. Nem afrikába ment a hajók többsége.

De amikor az oroszok ezt gúnyosan megjegyezték akkor csak durciztak az euban.

2022. dec. 13. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na és hol van erre valami forrás?

Én elhiszem, hogy valahol 3 tucat gazda igencsak mérges, de hogy is fogalmazzak... az a mezőgazdasági vállalkozó, aki versenyképzelen egy olyan ukrán gazdával szemben, akinek az országát épp vízszintesre lövik, az inkább szálljon ki a szakmából és menjen el zabot hegyezni.

2022. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!