Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajnában ez legális, megtehe...

Ukrajnában ez legális, megtehetik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több éve kettős állampolgárságú vagyok, és kiköltöztem Magyarországra Kárpátaljáról!

Mivel elég sok rosszat tettek az ukránok ellenünk én nem nagyon szeretem őket.

Látok cikkeket amiben ez a bohóc ukrán elnök követelőzik stb. Most a helyzet otthol, hogy nincsen áram egész nap, 30 percre kapcsolják fel. No de ez csak Kárpátalján, ahol a legjobb a helyzet, nincs rakétatámadás stb. Lemberg megyében ahol folyamatosak a légi csapások ott nincs áramkimaradás, csak ha olyat bombáznak le, de azt helyreállítják. Aki vesz áramfejlesztőt azt 30.000 hrivnyára megbírságolják és elkobozzák az áramfejlesztőt (30.000 hrn=300.000 ft)

A Facebookon nagyon jelen vannak ukrán nevű, ukrán zászlós zárolt profilú emberkék, akik az Ukrán Biztonsági Szolgálatnak dolgoznak. Az ő feladatuk a hazaáruló magyarok nevét megszerezni, hogy körözhessék őket

A hazaárulás ha egy ország területét tagadod, függetlenségét, vagy ha egy külföldi állammal gyengíted az országodat.

De a magyarokat nem ilyen kommentekért b@sztatják.

Vannak olyan Kárpátaljai kommentelők, akik írják hogy zelenszkij r@hadék, stb. Vagy aki írja hogy r@hadjon meg aki ilyen szabályokat hoz, egyszóval ha valaki ellenzéki kommenteket ír azt elviszik. Az én szülő falumban is több eset volt már. Akiket elvittek, nem volt eljárás ellenük, semmi. Hivatalosan nem voltak letartóztatva.

Ők nem írtak olyat hogy hajrá Oroszország, stb

Szimplán Zelenszkij ellenesek. Olyan mintha írna itt valaki egy Orbán ellenes kommentet és később elvinnék őket valahová. Ukrajnában pontosabban kárpátalján ez történik. Az egyik ilyen ügynök be is vallotta hogy ezért fizetik őt, erről screenshotom is van

Szerintetek ezt megteheti az ukrán állam? Nem lehet valahol bejelenteni hogy kivizsgálják?


2022. dec. 7. 11:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
#1 Többször írtam leveleket a külügynek. Postán is írtam nem kaptam választ. Emailben is írtam, 1-szer írtak vissza hogy továbbították a levelet az illetékeseknek, de semmi nem történt.
2022. dec. 7. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!