Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Helyeslitek, hogy a Fidesz...

Helyeslitek, hogy a Fidesz EP-képviselői felszólítják a magyar baloldalt, álljanak végre a magyarok oldalára?

Figyelt kérdés

Ne szavazzák már meg, hogy ne juthassunk hozzá a minket megillető uniós forrásokhoz!


[link]


2022. nov. 24. 07:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok se jobboldali se baloldali.


De az ellenzék k*rvára nem egyenlő a Magyarokkal, vagy Magyarországgal.


Az ellenzékiek konkrétan debilek.


Pláne amikor önmagukat sem képesek meghatározni. Talán nem kellene a nevünkben pofázniuk.



Akkor se, ha az ellenzési hívőknek szól a show.

2022. nov. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%
#10 Jó, itt látszik, hogy fingod sincs arról, hogy miért tartják vissza az EU-s forrásokat. :D Miért nem tájékozódsz erről, mielőtt kérdést írsz ki róla? Csak rabolod az emberek idejét a tudatlanságoddal. Nem a mi dolgunk az, hogy a szádba rágjuk az információkat, vedd már a fáradságot és olvass már utána a témának! Minden információt megtalálsz erről a neten.
2022. nov. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12-es, de ahogy látom, sokkal több fogalmad neked sincs róla...
2022. nov. 24. 08:55
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőség van, fogalmad sincs, mit is kérdezel, vagy troll vagy.
2022. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%
#13 Semmi olyan információ nem áll a rendelkezésedre, amiből ezt a következtetést tudnád levonni. Te viszont idekevered az LMBTQ jogokat, mintha annak bármi köze lenne az EU-s források megvonásához. Olvass utána a témának ahelyett, hogy üres és alaptalan visszavágással próbálkozol.
2022. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
#14 Csak szimplán tudatlan és ostoba.
2022. nov. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Jó. Szerintük nem teljesítjük megfelelően a korrupcióellenes feltételeket. (A többi állam bezzeg mintapéldány, ja.) Itt meg azzal riogat a baloldal, hogy ha ezeket a forrásokat megkapnánk, akkor azokkal úgyis a "fideszes haverok zsebeit fogják teletömni". Mert ugye ők nyilván magukból indulnak ki... Na erre írtam, hogy ezek az aggályok Brüsszel részéről teljesen légből kapottak, ráadásul további garanciákat is adtunk, de még mindig keveslik ezeket. A LMBTQ-t meg azért idéztem, mert az mostanában ilyen "jolly joker", amit bárkire rá lehet sütni, ha nem tetszik, hogy mennyire sérülnek az ő jogaik.
2022. nov. 24. 09:22
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

A baloldal megtanulta Lenintől a taktikát, aki kimondta, hogy: - a helyzet minél rosszabb, annál jobb! -

Úgy gondolják, hogy ha már teljes nyomorban van az ország, akkor puccsal, forradalommal, vagy akár sima választásokon átvehetik a hatalmat, de ehhez annyira le kell romlani a helyzetnek, hogy a Fideszre szavazó választók csalódva bennük másra adják a voksukat, de szerintem inkább egy szélsőjobb, vagy szélsőbal párt kerül majd hatalomra, ami jelenleg talán még nincs is, mert az emberek az EU-ban is csalódni fognak és a politikai paletta összes jelenlegi pártjában, talán a Munkáspártot kivéve, mert már ott tartunk, hogy a kádári éra mint rózsaszínű mesebeli csodavilág dereng fel az azt megéltek emlékeiben.

2022. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintük nem teljesítjük megfelelően a korrupcióellenes feltételeket."


Szerinted megfelelően teljesítjük a korrupcióellenes feltételeket?

Igen, vagy nem?

2022. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Szerintem igen.
2022. nov. 24. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!