Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Véletlen volt,hogy az ukránok...

Véletlen volt,hogy az ukránok Lengyelországra rakétákat lőttek ki,vagy egy világháborút szerettek volna kiprovokálni az oroszok ellen azt hazudva,hogy orosz rakéták voltak?

Figyelt kérdés
2022. nov. 20. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Nem hinném, mert folyamatosan figyelik a légtért a NATO katonái is, szóval ha kifelé nem is kommunikálják de ők pontosan vissza tudják követni, hogy milyen rakétára és mi lett kilőve ukrán részről.


Ha ez lett volna a cél akkor ehhez a NATO is hozzá kellett volna járuljon.

2022. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Véletlen volt, de ha már így alakult akkor próbálták másra kenni.
2022. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem senki nem akar 3. világháborút. Ha akartak volna, akkor már sokkal korábban belementek volna.


Szerintem tök korrekt kivizsgálás volt, még aznap kiderült, és nyilvánosságra hozták, hogy ukrán légvédelem lőtte ki orosz támadás miatt, de célt tévesztett. Nyilván ha nincs orosz légitámadás, akkor nem lőttek volna az ukránok se, és nem kerül Lengyelországba semmi.

2022. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DK-s ***** válasza:
35%

Már korábban is leírtam:


Ha provokálni akartak volna, akkor nem egy xaros kis falut találnak el "véletlenül". Vagy nem úgy hogy két áldozat legyen, és nem úgy, hogy mindenki elfogadja a baleset lehetőségét.


Ez tényleg baleset volt.

2022. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Véletlenül szerettek volna világháborút kiprovokálni. Az ukrik már csak ilyenek. Nem ők voltak, de lehet, hogy ott sem voltak!
2022. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!