Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha kiderül, hogy nem orosz,...

Ha kiderül, hogy nem orosz, hanem ukrán rakéta csapódott be Lengyelországban, akkor ukrajnával fog harcban állni a NATO?

Figyelt kérdés
Mert ugye anno azt mondta a NATO vezetője, ha egyetlen centiméter NATO területet is megtámad valaki, akkor az az egész NATO-val fog szembeállni. De ha kirdeül, hogy nem az oroszok lőttek át lengyelországba, hanem az ukránok, akkor az ukránok lesznek a NATO ellenségei?
2022. nov. 16. 11:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
70%

#9


Mert mi értelme lenne ameddig vannak Ukrán katonák, akik nyugati fegyverekkel felfegyverzve sokkal kisebb áldozatokkal sikeresen tudnak vívni velük háborút? Majd ha az Ukránok elesnek és az orosz hadsereg végképp le lesz amortizálódva akkor beszélgethetünk ilyenekről, bár az USA akkor sem valószínű hogy meglép egy atomháborút

2022. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
10es, és, akkor miért nincs megvonva az összes katonai és anyagi támogatásuk, ha direkt provokáció történt volna? Nyilván??
2022. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
13as, én nem tudom, mi értelme van, nem vagyok elég konteó hivő ehhez, ezért kérdeztem.
2022. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Az ukránoknak minden esetre villámgyorsan elő kéne állniuk azokkal a rakétákról szóló bizonyítékokkal, amiket állítólag le akartak lőni, és az ukrán-lengyel határ mellett csapódtak be, vagy lettek lelőve.
2022. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

#12


Ki nem találod, de a véleményem: háborús bűn


Na most megleptelek mi?


De egyébként miért vagy biztos abban az eltévedt rakétába? Főleg hogy a vezéred megmondta világosan hogy nem ők voltak.

2022. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

# 15


Mi a konteó, hogy a nyugat pénzeli és fegyverzi az ukránokat? Csak kíváncsiságból, te milyen propagandát szoktál olvasni?

2022. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, én a gyakorin tájékozódom, itt a bableves receptől, Biden legmélyebb gondolatáig, minden is megtalálható. Szal a gyakori kérdések propagandáját szoktam olvasni és a 18as-hoz hasonló kommenteket.
2022. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
40%

#19


Jólvan, nem szégyen, csak az hogy szavazati jogod van, de hát kell egy kis támogatottság Gyurcsánynénak meg MZPnek is

2022. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
De, akkor melyik propgandát kellene olvasnom, hogy úgy gondolkodjak, hogy te jónak tartod?
2022. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

#21


Olvasd az igazságot, tudom nehéz ellenzékiként, de majd rájössz hogy jó.

Nekem mindegy hogy godolkozol, csak kezd el, tudom hogy ellenzékieknek ez is nehezebb, de ha lesz egy önálló gondolatod a világról akkor szabadabb életét élhetsz, amit így buta, tudatlan ellenzékiként szintén nem tudsz tenni.

Összeségében onnan tudod hogy jó úton jársz hogy te is Fidesz szavazó leszel

2022. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!