Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Kaczynski azon...

Mit gondoltok Kaczynski azon kijelentéséről, hogy azért nem születik elég gyerek, mert a fiatal nők túl sokat isznak?

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 8. 12:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sokat füvezik ez a Kaznyicky
2022. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

9, de most milyen konstruktív prbeszédet lehet alapozni egy láthatóan ostoba állításra?:D Még csak nem is alapozta semmilyen hiteles forrásra, csupán a szokásos "egy ismerősöm mondta, na, ő ért hozzá":D

Ha csinálnak egy valós kutatást reprezentatív mennyiségű alany beovnásával, kontrollcsoporttal, ahol a kutatási normáknak megfelelő módon egyértelműen az alkoholfogasztás mértéke a változó, és abóbl jön ki ez az állítás, akkor azt mondom oké. De így, hogy "egy haverom mondta" hát ezt feldughatjuk magunknak:D

Nincs ezen mit vitázni vagy építő jellegűen megbeszélni. Ez egy baromság így ebben a formában.

2022. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12%

Olyat, amilyet akarunk. Ha addig terjed az egész, hogy "ostoba vagy és minek vitatkozzak?", az semmi. Érvelni, ellenérvelni, kifejteni, magyarázni, cáfolni, megerősíteni.

A "láthatóan ostoba" megint csak az incel/birka/libsi köntösbe bújtatva. Semmi köze az érdemi vitához.

2022. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

13, tudod ha az embernek napjában 10 légből kapott ostoba elképzeléssel kell észérvekkel és logikával megbírkóznia, előbb-utóbb elfogy a türelme. Ennek ellenére kifejtettem a 12esben hogy miért alaptalan hülyeség amit emberünk állított. Úgyhog ymost megkérlek, hogy logikus és épületes érvekkel gyere a 12esben leírt érveim ellen, kelj emberünk védelmére.

Alapvetően szívesen vitázok én is, csak akkor az alapállítás legyen értelmes. De akkor let's say hogy ez az. Gyere, hozd az érveidet az állítás mellett.

2022. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Azt hogy fogyatékos.
2022. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23%
Nem olvastam el és nem is érdekel, én csak az incelezésre, mint vitamegállító kifejezésre reagáltam. Ugye ezt érted?
2022. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9%
Ez így van.Isznak drogoznak és fenêkbe lövetik magukat amiből nem lesz gyerek.Mondjuk jobb is ha ennyi ésszel nem szaporodnak meg.
2022. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16, jaértem. Szóval egy nílt baromságot sem szabad baromságnak titulálni? Azzal egyetértek, hogy sok esetben káros az indulat a vita minőségét illetően, de te vajon leállnál-e bárkivel ésszerűen érvelni, ha azt állítja, hogy "az ég piros és unikornisok röpködnek rajta"?
2022. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 MDaniel98 ***** válasza:
Kaczynski viszont úgy látom még a nőknél is többet:)
2022. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"nílt baromságot sem szabad baromságnak titulálni"


Akkor sajnos nem értetted meg, de nem baj.

2022. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!