Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mindenki most akar...

Miért mindenki most akar háborúzni? A politikusoknak jódolgukban elment a józaneszük?

Figyelt kérdés
Írániak, szerbek, koreaiak. Manapság mindenkinek elmegy az esze?
2022. nov. 2. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, felbátorodnak.
2022. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%

Nem tudom, mit picsog itt mindenki a háborúk miatt.

Ez a normál ügymenet az emberiség történelmében, nem az örök béke és ingyensör, heló, fel kéne ébredni a rózsaszín álomból.

Eddig béke volt, nyugi volt, jólét volt, lehetett a langyos lábvízben mereszteni a p-csátokat, és olyan óriási problémákon siránkozni, hogy az ájfon 6ost vagy 7est vegyed-e meg.

Örüljetek neki, amúgy szokatlanul hosszú ideig tartott.


Most más világ jön. Alkalmazkodjatok.

Vagy rinyáljatok tovább, de azzal nem változtattok semmin.

2022. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2: Tudod, valahogy mertük azt hinni, hogy az emberiség (legalábbis a politikusok) a 21.századra már levetkőzték magukról a háborúzási kényszert, mert belátták, hogy teljesen értelmetlen. Ne akard már úgy beállítani, mint egy teljesen normális, magától értetődő dolgot!
2022. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#3

"Ne akard már úgy beállítani, mint egy teljesen normális, magától értetődő dolgot!"


A világ, az emberek, de főleg alapvetően az élet működik egy adott séma szerint, és ez a séma nem igazodik senkinek a vágyvezérelt gondolkodásához.

.

A farkas-vagy oroszlánfalkák, vagy csimpánzhordák folyamatosan küzdenek más hordákkal és falkákkal az erőforrásokért, és a fajok még egymással is küzdenek mindezekért.

Ahogyan az ember is.

Ez az élet alapvető logikája, eszenciális lényege.


Ha ezt valami hülye hippi fals logikából levezetve te nem látod normálisnak, akkor a hiba a te készülékedben van.

2022. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
4: Akkor miért nem jelentkezel, hogy te is harcolni akarsz? Ha már olyan normálisnak tartod.
2022. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Te rettenesetesen buta vagy ám, azt ugye tudod?

Épp az előbb magyaráztam el, hogy a vágyvezérelt gondolkodás vs valóság tekintetében mi a probléma.

Az egy dolog, hogy az ember mit szeretne.

Nyilvánvalóan én se szeretnék háborúzni. De attól még elfogadom, hogy a valóságnak ez a szerves része, és nem hisztizek miatta, mint valami hülye óvodás, hanem a magam részéről próbálok felkészülni rá és túlélni, ami jön.

2022. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6: Ja, hogy normálisnak tartod, de azért inkább te is elkerülnéd? Értem.

Szerintem hisztizel te is, csak palástolni próbálod magad előtt.

2022. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MDaniel98 ***** válasza:
Nem akar mindenki háborúzni, viszont erőt muszáj mutatniuk.
2022. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!