Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik külföldi országot...

Melyik külföldi országot szereted, illetve melyiket utálod a legjobban? Miért?

Figyelt kérdés

2022. okt. 25. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Usa mert mindenkit megtámad!
2022. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

Legjobban szeretem: Franciaország


Mert nagyon tetszik a kultúrája és a társadalma, valamint a gazdag történelme: A Frank Birodalom volt az első ország, ami összeszedte magát a Nyugatrómai Birodalom bukása után, és Nagy Károly alatt túl is tudta szárnyalni azt. A középkori európai kultúrát, azt hogy mit jelent a Róma bukása utáni korban európainak lenni lényegében a franciák találták fel.


Legjobban utálom: USA


Mert létrehoztak egy fenntarthatalan, embertelen, arrogáns kultúrát, amit nem képesek a határaikon belül tartani, hanem az egész világot meg akarják mérgezni vele. A mai korban onnan származnak mind a szélsőjobbos, mind a szélsőbalos hülyeségek, amik felforgatják az európai civilizációt.

2022. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Nincs is kérdés: Oroszországot (és szövetségeseiket) szeretjük, Amerikát (és szolgáikat) utáljuk. Én nyaralni menni is ezen kritériumok mentén szoktam.
2022. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Legjobban utálom: Oroszország

Legjobban szeretem: Izrael

2022. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Legjobban szeretem: Japán

Azért, mert a világ legegyedibb országa, több ezer éves kultúrával, amihez nincs hasonló sem. Valamint a Japán társadalom, és kultúra sokkal elviselhetőbb egy introvertált számára, mint az Európai.


A legjobban utálom: Észak-Korea

Igazából azért utálom, mert a világ legelnyomóbb, leggonoszabb diktatúra világon. Én hevesen antikommunista vagyok, szóval Észak-Korea rosszabb számomra mint a pokol.

2022. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban Észak Koreát utálom, amit pedig a legjobban szeretek, az Svájc.
2022. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Legjobban szeretem: Új Zéland, Japán, esetleg Izrael

Legjobban utálom: USA, Románia

2022. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 árokpart ***** válasza:
97%
Auszriát egyenesen imádom. Utálni lényegében egyiket sem utálom.
2022. okt. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

Legjobban szeretem Beludzsisztán,

Legjobban utálom Máltai lovagrend.

2022. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy egy ilyen kérdésnél milyen alapon jelölnek nem hasznosnak olyan válaszokat, amik a kérdésre válaszolnak. Tehát valaki a kérdésnek megfelelően leírja, hogy melyik országot utálja és melyiket szereti. Ez miért nem hasznos?
2022. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!