Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » így néz ki egy "öngyilkos"...

így néz ki egy "öngyilkos" évekkel később?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. szept. 28. 08:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Mindazok, akik ismerik a történelmünket tudják, hogy azt nem a történések, hanem a győztesek írják. Az elmúlt pár száz évben pedig azok voltak a győztesek, akik a konfliktusokat és a háborúkat mindkét oldalon gerjesztették, ill. pénzelték. Amúgy nem kértem, hogy vegyél komolyan. Arra kérlek, hogy próbálj meg nyitott szemmel élni. Bár lehet, hogy ez nem is jó ötlet. Nem leszel tőle boldogabb, ha sikerül.
2010. szept. 28. 11:36
 12/25 anonim ***** válasza:
61%

"Mindazok, akik ismerik a történelmünket tudják, hogy azt nem a történések, hanem a győztesek írják."


Mindazok akik ismerik az elmúlt évek magyar populáris kultúráját és van egy kis pszichológiai és antropológiai ismeretük tudják, hogy az irracionális zsidózás nem más, mint egy mai magyar kordivat, amikor mindenféle összesküvés-elmélettel próbálják megmagyarázni egyes magukat nagyon okosnak gondoló emberek az ország romló helyzetét.

2010. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Igazad van, ne próbálj meg tisztán látni. Jobb ez így Neked.
2010. szept. 28. 11:52
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

Ez az vesszetek össze! Hitler igen is a háború vége felé már nem volt beszámítható és nagyon sok katonát küldött fölöslegesen a vágóhídra, persze előtte sok zseniális katonai húzása is volt!


Annak hogy meghalt 1945-ben ugyan annyi az esélye mint hogy nem! De erre a választ sosem tudjuk meg!


A Zsidózásnak meg igenis van alapja persze sok zsidó nem tehet semmiről de vannak közöttük nagyon sokat akik igen is tönkreteszik ezt a világot!


Szóval mindkét oldalon van igazság csak egyik oldal sem képes elismerni a másik igazát!!

2010. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%
Azt sose fogom megérteni hogy egyeseknek miért jó védeni a zsidókat?Kitudja lehet hogy egyik ősödet ők mészárolták le vagy fosztották ki!
2010. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
38%

"Azt sose fogom megérteni hogy egyeseknek miért jó védeni a zsidókat?"


Azért mert nincs olyan, hogy "zsidók" meg "magyarok", meg "szlovákok", mert minden ember viselkedése egyéni szinten dől el, nempedig attól, hogy milyen nemzet tagja. Tudományos szemszögből minden ember világpolgár. Az, hogy valamilyen nemzet tagjának vallja magát, az már hit kérdése.

2010. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
56%

ma 14:47


Ugyanezt műveli itt is: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__1197..


Én megpróbáltam védeni a hungaristák becsületét úgyhogy nem vagyok hungarista de ilyen beszűkült agyúak csak akkor fogják megérteni az igazságot amikor késő lesz.

2010. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"FBI aktákra alapozza a feltevését, amelyekben állítólag az szerepel, hogy az Egyesült Államok a háború után Spanyolországban kereste a náci vezért."


Ha az USA úgy gondolta, hogy Hitler meglépett Berlinből, akkor szerinted nem indított volna nyilvános hajtóvadászatot ellene? 1945-ben? Az hogy lehet, hogy az összes szökésben lévő nácit üldözőbe vették és körözték, pont Hitlert nem? Ez baromságnak hangzik.


"A repülő állítólag 1945. április 27-én szállt le Barcelonában"


Akkor 1945. április 27-én szállt fel.

Ezen a napon egy 1 km széles területet birtokoltak a németek Berlin belvárosában:


[link]


Érdekes kérdés, hogyan tudott innen egy Ju 290 felszállni és ki is jutni a városból (Hanna Reitsch Storch-a volt az egyetlen német gép, amelyik meglépett az ostromlott belvárosból, de az egy speciális gép volt speciális pilótával)

2010. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
42%

"én honnan szállt fel? a szétbombázott házak körül?"


Ha ennyire tudatlan vagy inkább ne szólj hozzá. A repülőknek a tetőről kell felszállniuk? Én láttam már felszállni gépet a mezőn is ahol még szétbombázott házak sem voltak. Egyébként igen.

2010. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
57%

"A repülő állítólag 1945. április 27-én szállt le Barcelonában, a fedélzeten Adolf Hitlerrel, Eva Braunnal és még másik 13 utassal. Az állítólagos akták szerint Hitler kevesebb mint egy hónapig tartózkodott Spanyolországban, mielőtt egy tengeralattjáróval Dél-Amerikába menekült volna."



Forrás: Múlt kor történelmi portál.

2010. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!