Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz, ha egy indiai bevándo...

Mi lesz, ha egy indiai bevándorló család gyereke lesz a következő brit miniszterelnök?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 18:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

Semmi.


Az ilyesmin csak a miénkhez hasonló xenofób országokban pörögnek.

Mondjuk hogy mire vagyunk annyira rátartiak - amikor már az árpádházi királyaink fele is ilyen olyan keverék volt - azt nem tudom.

2022. okt. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
21%
Cigány lesz az elnökük?
2022. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

#12


Milyen elnök te agysebész?

Ott király van és miniszterelnök.

2022. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

"#12


Milyen elnök te agysebész?


Ott király van és miniszterelnök."


A miniszterelnököt rovidítem elnöknek, Orbánt is hívtam már direkt elnöknek. Ajaj, megpróbáltál hülyének beállítani de nem jött össze.

2022. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A sok migránsrettegő - köztük jópár Angliában élő magyar - most ajvékolhat, de a brit korona gyarmatbirodalomából származó emberek ott nem számítanak "migránsnak". Ha nem indiai, akár pakisztáni, srí lankai, jamaicai fekete, ciprusi, máltai, kenyai vagy dél afrikai fekete vagy búr is lehet miniszterelnök, maorik, ausztrálok és újzélandiak szintén. Jobb ezt tudomásul venni. Egy sri lankainak ugyanúgy a krikett a nemzeti sport, mint a briteknek.


Ellenben ha kelet-európai, akkor az nekik már "aljanép" mert nem brit kultúrterületről vannak. Külön "imádom" mikor a kint élő fideszhívők migráncsoznak , miközben ők maguk is migránsnak számítanak kint.

2022. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Vallási is hindu - egy olyan országban ahol a király az anglikán egyház feje is egyben. Felesküszik a királyra, de az anglikán egyházra pedig nem? Vagy mit csinál vallásos ünnepekkor?

Szóval én nem aggódom csak fura lenne. De kiderül nagyon hamar.

2022. okt. 24. 20:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!