Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bono melyik politikai oldalt...

Bono melyik politikai oldalt támogatja?

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem demokrata.
2022. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Mélyen baloldali érzelmű. De én alapvetően tisztességes, jó zenésznek nevezném, annak a valakinek, aki komoly véleményformáló a civilizált világban.

Egyébként úgy 3 évtizeddel ezelőtt felmerült, hogy épp ezért ENSZ főtitkárnak jelöljék. (jobb hely lett volna ettől a világ).

És még egy megjegyzés: látod kérdező, mennyi büdös gyökér válaszol itt? Még alapvető műveltségük sincsen, mégis be0rnak. Vigyázz az itteni válaszokkal.

2022. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

3!

Áruld már el, én miért vagyok "büdös gyökér", mikor írtam, hogy szerintem demokrata???

2022. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Az egyetlen szakmunkás itt te vagy. Menj, megfőtt a krumpli.
2022. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Bono balos, a zenéjüket én személyszerint utálom, olyan se füle se farka zenéket csinálnak és nem is játszanak jól a hangszereieken. A gitáros fószer a u2-ban rendesen idegesítő stílusban gitározik, ez azért van, mert nem tanult meg játszani a hangszeren, csak néhány alap dolgot. De ezt csak margóra.
2022. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 scamdemic ***** válasza:
100%
A globális fasisztákat.
2022. okt. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti liberális. Nem e világban él.
2022. okt. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!