Mit szólsz, milyen jól megoldotta az EU az orosz gáz helyettesítését?










1es, 48? A múltkor 80+ volt..
Az nyilván nem volt kérdés, hogy az infrastruktúra nem áll készen a váltásra. Pont ahogy Oroszországnak sem.
Ez időbe telik és jövő télig jó lenne megoldani. Szerintem meg fogják oldani.





Földgáz lesz, csak az ára ugrik a többszörösére, amint jön az amerikai és norvég LNG. Mindezt persze szigorúan a testvériség és a szolidaritás jegyében.
Addig azért majd felrobban egy újabb balesetben a Török áramlat, tovább fejelik a cápák az Északi áramlatokat, biztos ami biztos.










Majd akkor is ilyen humoros lesz, amikor 5x piaci áron fűtheted a házad, tűzifa csak két évvel későbbre lesz és az áram ára a hússzorosára ugrik.
Akkor aztán nyíghatsz a redditen.





5) volt a fidesz rezsimnek fél éve hogy megoldja az energiakérdést,még mindig orosz popót nyalnak és kivágják itthon a fákat.ja meg rőzsét kell gyűjteni mint az őskorban.




















Fhuu ez a libbant értelmiségi xd Számon kéri a kormányon, hogy fél év alatt nem tudott új alternatívát létrehozni. De az Eu mindent jól csinált, aki a figyelmeztetések ellenére új áramlat építését kezdte el 8 éve az oroszokkal.
Erre meg annyi a válasza, hogy milyen 8 év milyen forrás... nagyon képbe van
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!