Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jelenleg melyik szerintetek a...

Jelenleg melyik szerintetek a világ legjobb országa élni és miért?

Figyelt kérdés

2022. okt. 18. 14:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

Új-Zéland, Izland.

A világ végén vannak, a népsűrűségük nem nagy, szép zöld tájak vannak, és kellemes időjárás van (Úz-Zélandon azért van meleg is, de így is enyhe óceáni a klíma, Izland pedig számomra tökéletes időjárású)

Az is nagyon jó ezekben az országokban, hogy komolyan veszik a természetvédelmet, így tiszta a vidék.

2022. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
Svájc
2022. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
94%
A munkám miatt megfordultam már pár helyen.Nekem Spanyolország déli része a nyerő. Lehet, hogy nem 2-3 éves kocsikkal futkozik mindenki,nem lehet 4-5-6e eurókat keresni, de sz életstílus kárpótol.
2022. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
6%

Tisztában vagyok vele, hogy nem ott a legjobb az élet de messze Oroszország a legszimpatikusabb nekem politikai értelemben. Nem voltak elégedettek a világ térképével és elég tökösek is voltak hozzá, hogy lépéseket tegyenek a céljaik felé. Sajnos eddig alulteljesítettek, bár azért elértek részsikereket, az utóbbi időben is. Remélem, hogy Putyin kitart a tökössége mellett és atomot is bevet. Egy igazi tettre kész nemzet az orosz, példaértékű.


Hogyha csak szimpla zsoldos vagy, aki több dellát akar, javaslom a szomszéd labancokat. Elvégre a magyar mint a zokniját úgy váltogatja a hazáját, a legrosszabb módon. Ráadásul még sokat se kell utazni a pénzért cserébe, aztán ha megkapod a labanc minimálbért jöhetsz vele a gyakorira dicsekedni, hogy sokra vitted.


Legélhetőbbnek egy gazdag arab országot mondandék.

2022. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%
14es elég szomorú, hogy a Magyar bérek annyira szrok, hogy sok embernek labanc, meg hasonló európai országokba kell mennie és az ottani minimálbérrel tud dicsekedni, szerintem ez elég sokat elmond az Országunkról nem gondolod :) ?
2022. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

8: Még nem tiltották be, csak tervben van.


10: Hollandiában nem tilos a dohányzás. Honnan vetted ezt?

2022. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16, nem állítottam ilyet.

A 6. válaszomban írtam, hogy Hollandia jó hely. 8. írta, hogy Új-Zélandon tiltják be a odhányzást, úgyhogy "felvettem a listámra Hollandia mellé":D

2022. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
14%

"14es elég szomorú, hogy a Magyar bérek annyira szrok, hogy sok embernek labanc, meg hasonló európai országokba kell mennie és az ottani minimálbérrel tud dicsekedni, szerintem ez elég sokat elmond az Országunkról nem gondolod :) ?"


Tudod a közelebbi ismerőseim körében mindenki megtud élni magyar fizetésből és nem azért, mert adócsaló. Ti jöttök ezen a fórumon azzal a baromsággal, hogy de há' itthon nem is lehet megélni. Dehogynem lehet. Saját szememmel látom, hogy igen, még magas anyagi színvonalon is. Mindezt tisztességes diplomás munkakörökben. Aki szarra se vitte itthon, persze hogy örül mint majom a farkának, mert megkapta a labancok minimálbérét.

2022. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18as és a közelebbi ismerőseid köre az a megvezetett Fideszesek, vagy a NER emberei, vagy az ügyes adócsalók akik fehéritik a gazdaságot, csak érdekelne :) ?
2022. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%
USA
2022. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!