Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bízol még az USA jóindulatában...

Bízol még az USA jóindulatában a háborús helyzet tekintetében?

Figyelt kérdés
Nekem őszintén szólva megdőlt a bizalmam, már úgy látom, hogy az USA nem jóindulattal vesz részt ebben az egészben Putyin megállításáért vagy Ukrajna megsegítéséért. Kezd lenni egy olyan félelmem, hogy Európa tönkretétele a valós célja.

2022. szept. 30. 12:38
A kérdező szavazást indított:
Bízom az USA ban, a szándékai tiszták.
Már nem bízom bennük.
Sosem bíztam bennük.
22 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Milyen jóindulat? :D

Ti tényleg ennyire egyszerűek vagytok? :D


Nincs jóindulat.

Hatalom van. A hatalomnak meg olyan a természete, hogy nőni akar és semmiképp se csökkenni, ennyire egyszerű az egész.


Az oroszok is a hatalmukat akarják megőrizni-növelni, és az USA is.

2022. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%

Mondjuk úgy, hogy jobban bízok az USA-ban, mint az oroszokban.

De csak meg kell nézni azt, hogy melyik országban él jobban egy átlagos polgár, melyikben tartják jobban tiszteletben az emberi jogokat. Szerintem ez egyértelműen az USA.

2022. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
32%

Akkor ezek szerint Orbán Viktorban sincs semmi jóindulat sem?!


Én azt hiszem, most csalódtam Orbán Viktorban a legnagyobbat.

2022. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

"De csak meg kell nézni azt, hogy melyik országban él jobban egy átlagos polgár, melyikben tartják jobban tiszteletben az emberi jogokat."


Saját országukban lehet, de más országban az USA sokkal kevésbé tartja tiszteletben az emberi jogokat mint az oroszok. Lásd, Afganisztánban és Irakban lebombázott civilek milliói. De mondhatnám a Japánra ledobott atombombákat.

2022. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%

"Saját országukban lehet, de más országban az USA sokkal kevésbé tartja tiszteletben az emberi jogokat mint az oroszok."


Öö, az megvan, hogy a második VH altt az oroszok végigerőszakolták európát, amíg elértek berlinig?

2022. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Megvan. És az neked megvan hogy az USA az egyetlen ország ami atombombákat dobott civilekkel teli városokra?
2022. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%

#6

Mert az USA volt az egyetlen, akinek volt atombombája akkor.

Ha nem ők fejlesztik ki előbb, hanem az oroszok, akkor ma az egész világ Szovjetunió lenne.


És az megvan, hogy Groznijt hogyan bombázták porrá a ruszkik?

Szóval ne akarjad itt nekem bemesélni, hogy az oroszok akár csak egy fokkal is humánusabbak :D

2022. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

"Ha nem ők fejlesztik ki előbb, hanem az oroszok, akkor ma az egész világ Szovjetunió lenne."


Hát azt nem hiszem.



[link]

2022. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
#5 Nem védem én a háborús bűnöket, semmiképp.De szerinted más hadsereg nem követ el nemi erőszakot?Mind ezt csinálja sajnos.Az amerikai hadseregben szerinted nem ezt csinálják a katonák?Dehogynem.
2022. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

"Saját országukban lehet, de más országban az USA sokkal kevésbé tartja tiszteletben az emberi jogokat mint az oroszok."


Plusz egy indok, amiért érdemes az USA mellé állni Putyin ellenében :)

2022. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!