Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Ursula von der Leyen megfenyegette az olasz választópolgárokat?

Figyelt kérdés

Az imént fenyegette meg Ursula von der Leyen, az európai bizottság elnöke az olasz választópolgárokat, hogy amennyiben nem a megfelelő irányba voksolnak, arra a sorsra jutnak, mint mi vagy a lengyelek? Szerintetek kioktathat minket egy ilyen ember jogállamiságból és demokráciából?


Videó:

[link]



2022. szept. 23. 14:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Normális esetben nem. De az EU már rég letért a normalitás útjáról.
2022. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Azt gondolom, hogy Bede Zsolt egy szerencsétlen ripacs.
2022. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Mit gondolok, végre kimondta nyíltan hogy mi a pálya, a magyar választások előtt is ha ezt teszi akkor arra szavazom akit ő favorizál és akkor a pénzt is biztos megkaptuk volna.
2022. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Még vannak olyan idióták akik követik Bede Zsoltot? Elképesztő. Bárcsak Hadházi rátaposott volna anno a gázra.
2022. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Ájemdöpipöl
2022. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jelzem, hogy nem azt kérdeztem, hogy mit gondoltok Bede Zsoltról, hanem hogy mit gondoltok a videóról, amit közzétett. Leíró, hogy a választásba való ilyen nyïlt beavatkozáshoz annyi hozzáfűznivalótok van, hogy "Bede Zsolt".
2022. szept. 23. 14:38
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Attól még Bede Zsolt csicska.
2022. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 Könnyen meglehet, de attól, hogy megölik még nem változik von der Leyen kijelentése, ahogy arról #4 ábrándozik
2022. szept. 23. 14:43
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

#6


Úgy érted a 20 másodperces célzatosan megvágot részletről?

Úgy hogy nem tudjuk előtte és utána miről volt szó?


Én azt gondolom, hogy tipikus fideszes hazudozás, amit már évek óta gyakorolnak a hazai alanyokon.


"Meglátjuk. Ha a dolgok "nehéz irányba" mennek - gondolok itt Magyarországra és Lengyelországra -, vannak eszközeink"


Te tudod hogy ez mit jelent? Mert nem azt, hogy az olaszok kire szavazzanak.

Velünk sem az a bajuk, hogy Orbánt választottuk, hanem hogy ez a mi hős vezérünk ellopja pénzt és szembe megy mindennel amiről az EU szól.

2022. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9 egyrészt bármit ki lehet magyarázni, ezzel nem kívánok vitatkozni, mert értelmetlen. Pontosan tudod, hogy nem ezt jelenti.


Másrészt sose értettem ezt a kivágós mizériát. Ha kijelentem egy másfél órás beszéd közepén, hogy az ég kék, azt se az előtte elhangzott negyvenöt perc, se az utána következő nem fogja megváltoztatni, mivel kijelentettem valamit. De ne csak szkeptikus legyél, hanem hajrá, menj utána, és bizonyítsd be hogy nem erről volt szó, ne csak belemond az éterbe.

2022. szept. 23. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!