Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat-Európa államaiban nem...

Nyugat-Európa államaiban nem zavarja az őslakosokat, hogy kisebbségbe kerülnek?

Figyelt kérdés

Ha megnézzük Németországban a lakosság több mint negyede már nem német származású, a nagyvárosokban ez az arány még több és kint élő rokonaim beszámolói alapján tudom, hogy sok iskolában már bőven kisebbségben vannak nemhogy a német, de egyáltalán az európai gyerekek.

Svédországban talán még rosszabb a helyzet, de sorolhatnánk kb az összes fejlettebb országot, akárcsak a szomszédos Ausztriát is. Tényleg ennyire nem érdekli őket, hogy az országaik társadalmi szerkezete és kulturális arculata ennyire megváltozik, csak a kényelem, a fogyasztói javak a fontosak? Vagy csak nem mernek beszélni róla?



2022. aug. 24. 19:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Ritkábban nézik, olvassák a lakájmédia hülyeségeit, ezért nem tudják hogy rettegniük kellene.
2022. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Itt a sok MTV1 nézés eredménye... Jó nézzük meg: honnan veszed, hogy a német lakosság több mint negyede nem német származású? Nyilván sok iskolában vannak kissebbségben, mert 100 iskola már sok. Az más kérdés, hogy van tízezer, szóval mindig az arányok a kérdésesek. Na és Svédország, Ausztria?
2022. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Linkelj légy szíves egy forrást, ahonnan veszed ezt a "lakosság több mint negyede már nem német származású" dolgot. Ugyanakkor Németország a világ negyedik legnagyobb gazdasága. Mi olyan érdekes azon, hogy egy rakás külföldi lakik és dolgozik ott?


Én nem nagyon aggódnék értük, tudják, hogy mit csinálnak. Nem kéne annyi "biztonságpolitikai szakértős" propaganda előadást hallgatnod. Az angol wikin 2019-es adatok vannak fent, ~82 millió fő összelakosból ~71,5 millió fő európai származású. Ez nekem lefelé kerekítve 87%-nak jön ki.


Nézd át a "Ethnic minorities and migrant background (Migrationshintergrund)" bekezdést:


[link]

2022. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Ennyi erővel mi is kérdezhetnénk, hogyan lehet az, hogy minden ovis csoportban van legalább 3 kínai gyerek.

Jah hogy a fidesz szerint a kínai jó migráns mert kifizette a letelepedési kötvényt?

2022. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#3

Hát de pont ott írja, hogy a lakosság 74%-a német.

2022. aug. 24. 19:46
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

#5


Igen, ezt utólag én is észrevettem, de nem javítottam bele, mert kíváncsi voltam rá, hátha belinkeled azt a csodaforrást.


Csak tippelni merek, hogy az ufókutató és az öreg kopasz haverja beszélte tele a fejed.

2022. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Más forrásokból is tájékozódom, Thilo Sarazzinnek is jó könyvei vannak a témában, mint a Deutschland schafft sich ab vagy Feindliche übernahme.
2022. aug. 24. 20:03
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

#5


Meg azt is írja, hogy ebben a 74%-ban nincsenek benne a német származású hazatelepülők "(excluding ethnic German repatriates)" Pl. az Erdélyből áttelepült szászok, a Magyarországról kitelepített svábok, stb. és leszármazottaik.

2022. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Thilo Sarazzinnek voltak elég "meleg" kijelentései is, pl. hogy eltörölné az eurót, Európában muszlim hatalomátvétel lesz, meg, hogy Németország felszámolja önmagát. Abszolút nem vagyok járatos a politikában, csak ezek a dolgok kicsit olyan hangzatosnak meg figyelemfelkeltőnek tűnnek.


Egyetlen dolog szokott csengeni az agyamban amikor ilyet olvasok, hogy az illető valamiért szítani akarja a feszültséget, talán pont azért, hogy haszonra tegyen szert. Elég sokan vagyunk emberek és tömegbe verődve lemegyünk "bátor hülyébe". Olvasott emlékeim szerint ez anno az evolúcióval jött, mint szükségszerű túlélési képesség, a hordaszellem.


Én azért pár Sarazzin kritikát is elolvasnék, hogy több oldalról kapjam az ingert.

2022. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%
lassan főzik meg őket, nem egyből a forró vízbe. észre se veszik.
2022. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!