Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európából tényleg ki lehet...

Európából tényleg ki lehet tiltani orosz állampolgársagú embereket?

Figyelt kérdés

A háború miatt. A finnek nem adnak vízumot pl az orosz embereknek.


Nem veszélyes ez?


2022. aug. 22. 23:16
1 2 3
 11/22 MDaniel98 ***** válasza:
91%
Bármit lehet igazából, az más kérdés, hogy mennyire demokratikus.
2022. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
34%

Az, hogy a ruszkik más embereket, akaratukon kivűl őlnek, az annyira demokratikus lenne?


Tudod, mi a demokrácia? Az, hogy, ha rajtam múlna az összes ruszki vadbarmot a támogatóikkal együtt hazazavartam volna a háború kitörésekor, de, mivel gazdaságilag ez nem kivitelezhető, ezért el kell fogadnom, hogy a többség máshogy gondolja! Na ez a demokrácia, és az, amikor egy nép közösen dönt a saját területéről, hogy oda kit enged be és kit nem!

2022. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

12*


Remélem téged fognak kitiltani mindenhonnan.


Az orosz embereknek semmi közük nincs a hàborúhoz.

2022. aug. 23. 12:11
 14/22 A kérdező kommentje:

hogy a ruszkik más embereket, akaratukon kivűl őlnek


Katonák, hatóságok


Összekevered a szezont a fazonnal, miért kéne kitiltani pl egy orosz nyugdíjast,? Vagy sofőrt? Aki éli a mindennapjait, te akkora egy kretén vagy hogy az felfoghatatlan…

2022. aug. 23. 12:13
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

És mit érsz el vele pici szivem, hogy engem kitiltanak mindenhonnan?

Neked semennyivel sem lesz jobb, és én se gazdasági tényező nem vagyok, embereket meg főleg nem gyilkolok!


Egyébként Putyin és a vezérkara, nem orosz ember?

Vagy ők Ufók tán?

2022. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Te az egész orosz társadalmat bélyegezted meg
2022. aug. 23. 12:20
 17/22 A kérdező kommentje:
Egy orosz nyugdíjas, tanár mióta gyilkol? Minek szüketnek ilyen emberek, mint te…
2022. aug. 23. 12:21
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Valaki olyannak is lennie kell, mint én, egyébként ki merne neked ellentmondani?
2022. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
73%

"Az, hogy a ruszkik más embereket, akaratukon kivűl őlnek, az annyira demokratikus lenne?"

Nem, és ennek megfelelően az ukrán hatóságok már több orosz katonát el is ítéltek háborús bűnök elkövetéséért. De egy orosz turistának, aki éppen egy európai országban nyaral, az ég világon semmi köze nincsen a háborúhoz, őt mégis miért tiltanád ki? Csak azért, mert ő is orosz? A nácik ugyanilyen alapon írtották a zsidókat, azért lehet hogy nem erre a szintre kellene visszasüllyednünk...

2022. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
31%

Az a gond ezzel, hogy ez még mindig humánusabb megoldás, hogy szegény ruszki, nem tud nyaralni, mint az, hogy a szegény ártatlan ukránt lerakétázzák családostul, vagy menekülnie kell, kitudja hova, vagy elhurcolják őket a ruszkikland mélyére.

Ha nem lett volna elég, amit velünk műveltek 56-ban, meg 40 évig, most ugyanezt csinálják az ukránokkal és még csodálkoztok, hogy épeszű ember nem támogatja ezeket a vadbarmokat társadalmastúl, mindenestűl? Ki akar háborút 2022-ben?

2022. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!