1/5 anonim válasza:
Azért mert pár agyatlan fociultra baromságokat skandál, mert az IQjuk összesen nem éri el a 100-at, attól még az értelmes ember megveti Putyint.
2/5 anonim válasza:
Igen, az egész világban tisztelik, amiért szembe mert szállni az USA-val. A jenkik általában baromi népszerűtlenek a harmadik világban.
3/5 anonim válasza:
Az általában nem kicsit alulművelt focicsőcselék énekel valamit. Nem sokat jelent.
4/5 anonim válasza:
Nem lennék büszke rá hogy a négy általánosos, szélsőséges és elmaradott emberek a rajongóim.
5/5 hollófernyiges válasza:
A török ultrák fel akarták húzni az ukránokat. Sikerült is, elkenték a csapatuk száját.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!