Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elkezdődött? Megjelennek a...

Elkezdődött? Megjelennek a Carlosok?

Figyelt kérdés

- Felrobbantották a Georgiai Köveket, amelyen 8 nyelven tette közzé egy rejtőzködő a szerinte követendő lépéseket, első helyen említve a Föld lakossága létszámának 500 millióra való csökkentését.

- Meggyilkolták Abe Shinzo volt japán miniszterelnököt, aki a nyugati elvárások irányába kormányozta korábban Japánt és a gyilkosság pillanatában is a liberális demokraták mellett szólalt fel.

.

Úgy látszik, a bátrak már kifejezik ellenérzésüket a nyugati egyvilágrend modell ellen (Az oroszok mellett).



2022. júl. 8. 17:52
A kérdező szavazást indított:
Elkezdődött
Nem lesz folytatás
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
XDDD Mi van?
2022. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Toroczkai vezetésével véget vethetünk ennek!
2022. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Mindig azt hiszem, hogy már hallottam minden hülyeséget a világon. Aztán felnézek a Gyakorin a Politika kategóriába, és mindig bebizonyosódik, hogy tévedtem.
2022. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
A világon minden egyes politikust meg kell ölni. Nincs más út.
2022. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3: Részben egyetértek, de a dolog kettőn áll.

Más: Most olvastam egy kérdést, hogy befolyásolja-e a mai választásokat a gyilkosság? Már hogy a fenébe ne befolyásolná, ilyenkor az áldozat mellé szoktak állni. És ekkor beindult az agyam, hogy a gyilkos bérenc lehetett, mert deklaráció szerint a liberális japán vezetést meg kell erősíteni. Nem vagyok egyelőre tájékozott a japán erőviszonyokban, de Japánnak USA ellenesnek kellene lennie alapból. Az USA érdeke tehát ez a gyilkosság. Lehet, hogy a kezük is benne van, mint Kennedy és John Lennon esetében...

Ürülnék egy Japán erőviszonyokban tájékozott hozzászólásának.

2022. júl. 10. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!