Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Törökország visszavonta...

Törökország visszavonta vétóját, zöld utat kapott Svédország és Finnország a NATO-ba? Nahát NAHÁT ez szép napja lesz Putlernek?

Figyelt kérdés

Törökország beleegyezett Svédország és Finnország NATO-tagságának támogatásába, közölte az észak-atlanti szövetség elnöke kedd este, miután a felek aláírták az erről szóló megállapodást a madridi NATO-csúcs keretében.


Hát Putler. Ezt elb***sztad de rendesen. Nem akarták nato tagot a szomszédodba, kaptál kettőt is.


És még a törökök is a pofádba szartak.

Putler Putler. Ehhez kevés már a félmeztelen fotó a neten.


2022. jún. 29. 10:11
1 2 3
 11/21 szántóvető ***** válasza:
11%
8) igen,így döntöttek,meg úgy is döntöttek hogy befogadnak migránsokat,szeretettel várják őket akik majd dolgozni fognak stb.várjuk ki a végét én ennyit mondtam,nehogy megint tévedjenek.
2022. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%

"Az a vad egy 70 feletti halálos beteg hapsi, aki lehet nem éli meg az év végét sem."


Hát nálad azért még mindig egészségesebb, meg jövője is több van, ezt azért lássuk be! :)

2022. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Megint bebizonyosodott, hogy az, hogy mi döntünk valamiben, az a saját döntésünk és mi szuverén ország vagyunk, de ez a kegy egyedül csakis kizárólag nekünk adatott meg a földkerekségen, mert minden más döntés az amcsik érdekében történik. Értitek, ugye? :D
2022. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%

" meg jövője is több van"


Nem engem néznek tömeggyilkos diktátornak, maradjunk ennyiben.

2022. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

",nehogy megint tévedjenek."


Hát igen, tévedhetetlen Nemzethy Lótolvajunk csak nekünk van.

2022. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
törökökkel nem jó szarakodni , ha a beigért ajándék majd elmarad akkor morcosak lesznek a janicsárok
2022. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%

A beígért ajándékot a törökök már megkapták, maradjunk ennyiben.


Szar ügy ez Putlernek. Mint amikor lefizetem a bírót és abban a hitben vagyok minden el van sikálva, de a másik fél még többel fizeti le = ráb***tam, hiába fizettem.


ez van, Putler.

Beszoptad.

2022. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"svéd és finn emberek innentől fogva állandó fenyegetettségben fognak élni"

Mert pl a Balti államok lakói is akkora fenyegetettségben élnek...

2022. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%
Nagy csicska ez a putin az egyszer biztos. Most végre egyszer s mindenkorra megtanulja az orosz nép, hogy a f.sz melyik végén van a helyük.
2022. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 szántóvető ***** válasza:
18) ezt maga Puzyin Elvtárs nyilatkozta.teljesen korrekt nyilatkozat.eddig nem voltak célpontok,ezután lesznek.gondolom te is megérted hogy ez szükségszerű és elkerülhetetlen. [link]
2022. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!