Azok akik habzó szájjal támogatják Zelenszkijt, felfogták, hogy ha Európa belepusztul a szankciókba akkor ők is bele fognak?
Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 16:27
21/36 anonim 



válasza:





20-as: imádom, amikor valaki arról beszél, hogy mindenki hülye, mindenkinek átmosták az agyát, majd ugyanezzel a levegővel felmondja az orosz propagandát :D ugye bagoly mondja...
22/36 anonim 



válasza:





21 na erről beszélek :) Ami neked orosz propaganda, az tulajdonképpen csak egy új szemszög, ami téged sért. Nem hallod meg, mert a "te oldalad" teljes mértékben írtja a másik oldal véleményét. Alap tétel, hogy az igazság mindig középen van, és mindegyik felet meg kell hallgatni egy vitában, és mindegyik nézőpontot meg kell próbálni magadévá tenni. Feltételezem nem sok időt töltöttél azzal, hogy megértsd a keleti vonalat, legyen szó az oroszokról, kínáról, indiáról, esetleg délamerikáról.
A kizsákmányoló, demokráciát szőnyegbombákkal szóró világ csendőrét pedig egy centivel is jobbnak beállítani az oroszoknál már eleve arra utal, hogy az illetőnek egy pici önálló gondolata sincsen.
23/36 anonim 



válasza:





Hát bármennyire unszimpatikus Zelenszkij még mindig inkább neki "szurkolok" mint Putyinnak.
24/36 anonim 



válasza:





23 az mit jelent, hogy "neki"? Úgy érted egy 2015-ben odarakott bábnak amit úgy rángatnak, hogy jó legyen? Te sem gondolod komolyan, hogy európa legkorruptabb, és legromlottabb országában ők tényleg kormányoztak valamit bármikor is?
25/36 anonim 



válasza:





24-es: Zelenszkijt 2019-ben órási többséggel, főleg az orosz kisebbség támogatásával választották meg egy szabad, demokratikus választás során.
26/36 anonim 



válasza:





Nem pusztul bele, csak az emberek megtakarításait vagyonát felégeti az infláció ami jönni fog. Az oroszok meg röhögnek a sok idiótán akik 4x-es áron vásárolják ugyanazt az energiahordozót.
27/36 anonim 



válasza:





26: Európában kb 7-8%-os infláció van. Oroszországban már most 30%, és év végére valószínűleg 50% fölött lesz. Nehogy azt hidd, Oroszországban bárki röhög, sokkal rosszabb helyzetben vannak, mint mi.
28/36 anonim 



válasza:





25 - azt gondolom tudod, hogy 2015-ben elfoglalták krímet az oroszok, donyeckben még lőttek és megpuccsolták a kormányt?
29/36 anonim 



válasza:





27. Oroszországban él az egyik barátom pontosan tudom mi a helyzet, én meg nyugaton és látom milyen szintű áremelkedést idézett elő a "büntessük az oroszokat" propaganda. Akik itt a legnagyobbat fognak sz@pni, azok Európa lakói lesznek.
30/36 anonim 



válasza:





#29
Persze, persze... Tudjuk, tudjuk...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!