Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted meddig fog elhúzódni...

Szerinted meddig fog elhúzódni az oroszok különleges hadművelete?

Figyelt kérdés

2022. jún. 17. 18:49
A kérdező szavazást indított:
Még ebben ahónapban vége lesz.
1-3hónap
3-12 hónap
1-3 év
3-6 év
6-10 év
10 év felett
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
1-2 hónap
2022. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Max télig
2022. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nyár végén lesz egy tűzszünet, de csak kényszerből -kezdenek már kimerülni- de igazából senki sem lesz elégedett vele. Néhány éven belül könnyen lehet, hogy újrakezdik a totális háborút, offenzívát, ha sikerül újraszerezni, megerősíteni a hadseregüket. További célok lesznek a háborúban:

- Az ukrán vezetés ki akarja szorítani az orosz haderőt és a szakadárokat az országból, visszaszerezni az ország egész területe felett a hatalmat.

- Oroszország még megpróbálhatja majd elfoglalni Odesszát vagy akár egy újabb Kijev elleni invázió sem kizárt.

2022. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Amíg Oroszországban a jelenlegi komcsi/fasiszta vezetés regnál (KGB-ügynökök és oligarcháik...)
2022. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem addig amíg a NATO nem avatkozik be a buliba, mert ha beavatkozik katonai erőkkel, akkor az oroszoknak vége és utána, csak egy gyarmat lesz!!! Már rég ezt kellett volna meglépni, ahogy Patton tábornok kérdezte!!! Meddig megyünk?? Moszkváig!!! Mennyire igaza volt!!!!!
2022. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel csak az a gond, hogy Putler a Szovjetuniótól (és mellesleg Ukrajnától) egy rahedli nagy atomarzenált örökölt. Na most, az orosz hadsereg szánalmas teljesítményét látva, valószínű, hogy a rakétáik nem kis része besülne/a silóban felrobbanna/felrobbanna a saját fejük felett - a maradék viszont leesne a NATO tagországokban, és az nem lenne jó. Pedig a megoldásodat én is osztom - Németországnak és Japánnak nagyon jót tett a megszállás, militarista barmokból normális országgá fejlődtek. Az oroszoknak is erre lenne szükségük, mert a jelenlegi állapotában ez csak latorállam, még Iránnál is rosszabb.
2022. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
10 év felett, nem nagyon fog ez véget érni, ahogy már 2014 óta folyik a harc. Csak tűzszünet lesz.
2022. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MDaniel98 ***** válasza:
1-2 évig szerintem még elhúzzák.
2022. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!