Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország szerint Amerika...

Oroszország szerint Amerika engedte szabadjára a majomhimlőt,igaz lehet?

Figyelt kérdés

Oroszország szerint egy amcsik által fenntartott Afrikai biolaborból engedték ki a majomhimlőt.


[link]


A koronavírus is egy kínai biolaborból lett kiengedve.


Ezek alapján igaz lehet?



2022. máj. 28. 14:15
A kérdező szavazást indított:
Igen,amerikai engedte szabadon a majomhimlőt
Nem
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Így van. A COVID-ot is! [link]
2022. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

2017!: [link]


Érdekes hogy 2019 óta már a második világjárványt jelentik be..


Előtte meg nem nagyon voltak ilyenek, legalább is ilyen hiszti biztos nem volt körülöttük!

2022. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Teljesen várható volt, hogy a nagyhatalmak bevádolják majd egymást ilyesmivel, ilyenkor ez a menetrendszerű protokoll.
2022. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Sőt, az 1347-51-es pestisjárványt is az Amerikaiak okozták.
2022. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Az amerikaiaknak csak a pánikkeltéshez és az ezzel járó korlátozásokhoz van közük.

Az egész majomhimlő kamu pánikkeltés. Rusvai megmondta, hogy nem terjed tüsszentéssel és a középkorú korosztány megkapta az oltást ellene még gyerekkoráben. Viszont nemi úton terjedhet, különösen a homo és biszexuálisok közt.

2022. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Valaki megmondja hogy miért van az hogy homo és bi-knél miért terjed jobban a heteróknál miért nem? Az 5-ös válaszból kiindulva kérdezem.
2022. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Azért kedves #6 mert a férfi bi és homoszexuálisok általában seggbe dugják egymást, vagy orálisan közösülnek védekezés nélkül. Ilynekor a végbél illetve az ánusz környékén hámsérülés keletkezik, vagyis egy vérző seb tátong ott. Ugyanis a popólyuk nem behatolásra lett kitalálva, ezért nehezen tolerálja az ilyesmit. Nyilván az ilyen sebeken milliószor gyorsabban bejut a testnedvekkel a fertőzés a véráramba.

Orális közösülésnél pedig a szájban folyamatosan jelenlévő sebeken keresztül kerül be a fertőzés a szervezetbe. Biztos érezted már chips zabálás után, hogy az egész szádat szétkarcolta, na azok mind pici sebek amin az ondóban/előváladékban található vírus pillanatok alatt utat talál magának.

Mellesleg a HIV is pont ezért terjedt sokkal jobban a melegek körében.

2022. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

#2

Én nem vagyok valami öreg, de nem egy hatalmas "hiszti" emlékszem. H1N1 és ebola kapcsán is.

2022. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
#7 Mondjuk megnézném melyik heteró szopatja a nőjét gumiban...Nem csekkol ki ez az érvelés.
2022. máj. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 9-cel, azért köszi a válaszod, de szerintem minden orientáltságú ugyanolyan eséllyel kapja el. Szerintem ott van a tévedés hogy a hírekben azt mondták hogy homóknál fedezték fel és ebből mindenkinek az jött le hogy b*zivírus. Amúgy nem minden análnál van vérzés, sztem kb akkor ha erőszakolják, de nem térek el a kategóriától.
2022. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!