Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Én nem értem, amikor arról...

Én nem értem, amikor arról beszélnek, hogy a gázszerződés az egy szerződés, és nem lehet ezt meg azt megtenni. Az EU és az USA konkrétan ellopta az oroszok vagyonát, az kicsit több a szerződésszegésnél. Mi ez a kettős mérce, és mire számítanak?


2022. máj. 26. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Az orosz oligarchák lopott vagyonából kárpótolják az ukránokat, akiket lerohant az orosz agresszor. Talán a tolvajokat kellene védeni?
2022. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Oroszország egy kleptokrácia, ahol brutális a korrupció, és Putyin a haverjaival szétlopja az országot. Kb. ahogy nálunk teszi Viktor a haverokkal, csak sokkal brutálisabban.


A gazdag orosz oligarchák Putyin kegyéből, orosz állami pénzek lenyúlásával lettek szupergazdagok.

2022. máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MDaniel98 ***** válasza:
Alapesetben az a véleményem, hogy a különböző szerződéseket, egyezményeket a nagyhatalmak akkor szegik meg, amikor csak úri kedvük úgy tartja, persze azzal a kivétellel, ha a szerződő fél egy másik nagyhatalom ,mert akkor trükkösebb a helyzet.
2022. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ezért fogják az oroszok az ukrán gabona embargóval zsarolni a nyugatot.
2022. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!