Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A DPR és a LPR területén...

A DPR és a LPR területén kivégzik az Azovsztalban elkapott külföldi zsoldosokat. Mit fog ehhez szólni Von der Leyen asszony és Dmitro Kulabá külügyminiszter?

Figyelt kérdés
Zelenszkijről nem is beszélek, szerintem most is be van tépve a bunkerében.

2022. máj. 19. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
De unalmas ez a Zelenszkij drogozik baromság. Mindenki 85x-or megdöntötte ezt a ruszkinyalonc kamut. És ha most valaki azt mondja neked itt, hogy tömegesen kivégzik a ruszkik a Mariupolban foglyul ejtett embereket, kivered?
2022. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Kérnek szelenszkij kokójából vagy inkább egy kis ekit és nagyon empatikusak lesznek.
2022. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Ezek a szörnyűségek amit az ukránok művelnek nem zavarták kezdettől ezeket a köröket, ahogy zelenszkij drogozásairól is elfelejtették a felvételeket leadni. Én magam is jó pár hónap után ébredtem rá, hogy nem egyértelmű az oroszok bűnössége mert annyira jól tartja távol az igazságtól, a teljes képtől a mainstream média az embereket.
2022. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2022. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MDaniel98 ***** válasza:
Jelenleg szerintem kisebb gondjuk is nagyobb ennél.
2022. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!