Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor jönnek már rá az emberek...

Mikor jönnek már rá az emberek, hogy két törpéből nem lesz óriás?

Figyelt kérdés
Az EU két törpéje, Macron francia elnök és Scholz német kancellár rájöttek, hogy Oroszországot nem lehet kizárni a világból. Szerintük az oroszok nagyon bepipulnának, ha az ukránok győznének, ráadásul az EU támogatásával. A két törpe most azonnali békét szorgalmaz, akár úgy, hogy az ukránok feladnák területük egy részét.
2022. máj. 18. 14:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Támogatom
2022. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Én örülnék, ha ez megvalósulna. Ha Oroszország megkapná a oroszok lakta területeket, ezzel egyúttal lenne kijárata a Fekete-tengerre is (ami szintén fontos oka volt a háborúnak). Ezzel lehetne tartós békét elérni.


OFF:

Amikor csak a címet olvastam el, azt hittem Gyurcsányról és Márki-Zayról beszélsz, hogy a két politikai törpe együttvéve se tudja legyőzni Orbánt. :-)))

2022. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 tobas ***** válasza:
61%

"Szerintük az oroszok nagyon bepipulnának, ha az ukránok győznének, ráadásul az EU támogatásával"


Én nem tudom ezeket hol írják, én mindenhol azt olvastam, hogy Oroszország destabilizációjától tartanak, ami káros és kiszámíthatatlan lenne, hiszen korábban sok helyen láthattuk, hogy ilyen hatalmi összeomlás, akár polgárháborúba is sodorhatja az országot.

2022. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 tobas ***** válasza:
0%

"egyúttal lenne kijárata a Fekete-tengerre is (ami szintén fontos oka volt a háborúnak)."


Milyen kijárat? Minek az nekik?

2022. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintük az oroszok nagyon bepipulnának, ha az ukránok győznének, ráadásul az EU támogatásával. "


Hol olvastad ezt? Linkelnéd a cikket?

2022. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
Az egész eut sekélyes f@szfejek irányítják
2022. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 hollófernyiges ***** válasza:
87%

"egyúttal lenne kijárata a Fekete-tengerre is"


Az eddig is volt neki.


[link]

2022. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Rég ezt kellett volna tenni...de Zelenszkij valamiért nem akarja abbahagyni.
2022. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom, ezt hol olvastad, ez ilyen összeesküvéses mendemonda lehet. De én nagyon örülnék neki, ha ezek elmennének zelenszkijhez, és elmagyaráznák neki, hogy

1. az eu sem tud a végtelenségig fegyvereket meg segílyt küldeni

2. ennél jobban már nem akarjuk összerúgni a port a ruszkikkal,

szóval itt van ez a béka amit le kellene nyelni, de ha mindenképpen tovább akarnak háborúzni, azt az usa finanszírozza, mi kiszálltunk.

2022. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Az USA és az EU vezetőinek politikája már jó ideje arra megy ki hogy az USA bedarálja az EUt a Transzatlanti Egyesült Államokba


Amiről ma még egyesek azt hiszik hogy milyen jó lesz

2022. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!