Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Örülnél ha május 9.-én Putyin...

Örülnél ha május 9.-én Putyin elrendelné a teljes mozgósitást?

Figyelt kérdés
Végre vége lenne ennek a nyomizásnak...
2022. máj. 6. 12:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

@10!


Te homályban élsz.

Az Amerikai külügy szerint Európában a legbiztonságosabb ország Magyarország. Ide utazhatnak a turisták a legkissebb kockázattal. Ellentétben az imádott nyugatoddal akik tömik fegyverrel Ukrajnát meg utaztatják be a no-go zónáikba a csőcseléket.

2022. máj. 6. 13:22
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én annak örülnék, ha vége lenne már ennek a cirkusznak.
2022. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
13%

#5 Az ukrán népről sokat elmond, hogy még menekültként sem tudnak viselkedni, tisztelet a kivételnek.


Mi a véleményed arról az ukránról, aki az USA-ban nyakon szúrt egy másik ukránt, mert orosznak hitte, hiába bizonygatta, hogy ő ukrán.A hír szerint a támadó ukrán "kinézetre" orosznak nézte a másik ukránt, és hiába beszéltek oroszul és ukránul is, a nyelv alapján sem sikerült beazonosítani egymást.☹️🤡 Na ennyit róluk.

2022. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem örülnék, mert semmilyen háborús műveletnek nem örülök. Illetve nem nagyon érdekel ez a része a dolognak. Kizárólag az érdekel, hogy minél előbb véget érjen a háború. Ha oroszország 1 hét alatt nyer, az sokkal jobb, mintha ukrajna 1 év alatt, és fordítva is igaz, ha ukrajna 1 hét alatt győz, az sokkal rosszabb, mintha oroszország 1 év alatt.
2022. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15%
Igen, fel kéne gyorsítani a folyamatot, az elhúzódó háború csak árt Európának. Z-t is likvidálni kéne, mert vele szemmel láthatóan nem lehet megállapodni.
2022. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
* mármint ha ukrajna 1 hét alatt győz, az sokkal jobb, mintha oroszország 1 év alatt. Elírtam az előbb.
2022. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%
Majd küldik a frontra a 2 millió tartalékost lábasokkal meg gereblyével felszerelve, mert fegyver már nem maradt. Nagyon hasznos lesz.
2022. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 MDaniel98 ***** válasza:
Annyiban mindenképpen hasznos lenne, hogy végre az oroszok is kénytelenek lennének annak nevezni ezt ami: háborúnak.
2022. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!