Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nincs egy európai...

Miért nincs egy európai közösségi média, mint az USÁ-ban a facebook?

Figyelt kérdés
Minden ok nélkül korlátoz, figyelmeztet, felfüggeszt ha valami nem tetszik a facebooknak. Minek nekünk egy amerikai platform, ha lehetne európai is?

2022. ápr. 27. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
mert nincs.
2022. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Voltak magyar közösségi média oldalak is. Myvip, Iwiw stb. Mindegyiket letarolta a Facebook. Mostanra meg már meg is szokták, nehezen szakadnának el tőle. Felesleges lenne újakat kifejleszteni, ha nem lenne konkurenciája a Face-nek sokat bukhatnak rajta a fejlesztők.
2022. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Semmi nem gátol abban, hogy alapíts egyet.
2022. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Alakult több is, csak alkalmatlanok voltak a piaci versenyre.
2022. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tobas ***** válasza:
97%
A Hundub is mennyire bejött.
2022. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 felkelhetetle ***** válasza:
76%
Mint minden hasonló kérdésre erre is az a válasz: Ha lesz rá kereslet, lesz rá kínálat is, jelenleg a facebook tökéletesen kielégíti a 2bittes emberek igényeit és mint tudjuk ők vannak többségben.
2022. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Engem akkor sem korlátozott, figyelmeztetett, függesztett fel amikor még volt FB profilom.


Igaz nem azért jártam oda, hogy másokat sértegessek és konteós f.szságokat reklámozzak, hanem mert ott egy helyen megtalátam az olyan ismerőseimet is akiket évek óta nem láttam, vagy nem beszéltem.

2022. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%
#7: Igen, téged az se zavarna, ha másokat börtönbe zárnának, mert nem úgy vieselkednek, ahogy a rendszer elvárja. Mindenki idomuljon a rendszerhez, és akkor nem esik bántódása. Mint a szocializmusban, nem?
2022. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a Facebook monopolhelyzetben van. Technikailag nem lenne nehéz egy sokkal jobban funkcionáló alternatívát létrehozni, csak a fogyasztói tömegek nem mennének oda, mert ma már egy terméket nem a minősége adja el, hanem a marketing. Ahhoz pedig sok pénz kell, ami a Facebooknak van, az alternatívának nem lenne.
2022. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

"Minden ok nélkül"

Ez mondjuk pont nem igaz. Vannak szabályok, azokat kell betartani. Lassan egy évtizede van facebook-on, egyetlen egy figyelmeztetést se kaptam.


#8

"mert nem úgy vieselkednek, ahogy a rendszer elvárja. Mindenki idomuljon a rendszerhez"

Te nagyon ostoba vagy.

Most amellett érveltél, hogy te bizony szabadon akarsz mészárolni és utána téged senki ne zárjon börtönbe, mert te nem akarsz a rendszerhez idomulni, ami elvárja, hogy ne mészárold le a szomszédodat.


Akarom is, hogy téged megbüntessen, ha ezt akarod csinálni.

2022. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!