Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Annyi oroszvédő kérdés van...

Annyi oroszvédő kérdés van itt mostanság, hogy felmerül a kérdés, kinek a pártján vannak inkább az itteniek? (szavazás)

Figyelt kérdés
Lássuk, a többség tényleg az orosz agresszorok mellett van-e, vagy inkább csak egy maroknyi fanatikus ír ki állandóan oroszokat védő kérdéseket?
2022. márc. 16. 07:29
A kérdező szavazást indított:
az oroszokkal vagyok
a nyugattal vagyok
39 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Azért látszik az, hogy az oroszokkal szimpatizálók tobben lennének, mert fizetett, vagy ideológiailag meghülyített, zombi trollok nyomják, azzal a céllal, hogy befolyásoljanak, manipuláljanak másokat.


A valóságban nagyon kevesen vannak.


olvasd el ezt:


[link]

2022. márc. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Amikor Gyurcsány nyitott Kelet felé, akkor az volt a szlogen, hogy ruszkik haza, meg mi volt 56-ban. Most hogy Orbán nyit, jó hogy nem nyalják ki egyesek Szergej valagát. Undorító és elkeserítő, ami ebben az országban megy.
2022. márc. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Természetesen szovjet testvéreink pártján.
2022. márc. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1: igen, erről már évek óta cikkeznek, hogy az oroszok nagyon nyomják a netes véleményformálást, mert ezt viszonylag olcsón megtehetik, ezért fizetnek rengeteg netes nyaloncot, akik a propagandájukat terjesztik
2022. márc. 16. 07:43
 5/15 A kérdező kommentje:
És persze tisztában kell lenni azzal is, hogy az ilyen netes szavazás mindig csak hozzávetőleges, tekintve hogy egy embernek is lehet több fiókja, és a fanatikusok ezt nem is mulasztják el.
2022. márc. 16. 07:50
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Tehát, a ti logikátok szerint ha valaki nincs ellene, akkor vele van és akkor biztos fideszes. Aki így gondolkodik, az igazán egy ideológiailag meghülyített, egybites zombi.
2022. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

Én egyiknek sem vagyok a pártján.

Egy hónapja még az ukránokkal volt baja hazánknak, mert betiltották a magyar nyelv használatát Kárpátalján, megszüntették a magyar iskolákat, meg fegyújtották a nemzetiségi képviselet irodáját és pár magyar tisztviselőt félholtra vertek belőlük, amiért a külügy interpellált az EU parlamentben.

Na persze a ruszki háború megváltoztatta az oroszok megítélését, ez rendben is van, de ettől az ukránok nem lettek angyalok és én személyesen alig ismerem a hátteret, szinte nem is figyeltem a szakadár részek létrejöttét, mert az nem érdekelt különösebben és főképpen a tájékoztatás egyoldalúságát hiányolom.

Az nem szép az oroszoktól, hogy háborút indítottak, de őket is meg kellene hallgatni, még a gyilkosoknak is kijár egy tisztességes tárgyalás, ügyvéddel, meg azzal, hogy elmondja az okait, a mentségeit, de az oroszok szempontját senki nem akarja közölni, mert az háborús propagandának van minősítve és tilos terjeszteni.

Na azért ez így nem kerek.

Ráadásul eddig az oroszokból hasznunk volt, az ukránokból meg nem.

2022. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha 15-20 éve megkérdeztél volna azt írtam volna inkább nyugat, de ma már tudom milyen is a nyugat, most már inkább az orosz.
2022. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

6-7-8cal értek egyet.

és tényleg amikor az ukránok betiltják a kisebbségek nyelvét, robbantanak gyújtogatnak meg füstgránáttal nemtommivel tüntetnek, akkor ők nem agresszorok?


[link]


érdemes elolvasni a cikket és ezzel a kormányuk semmit se csinált, mondhatni támogatták őket, hát grat. szerintem normális országban ezt felszámolják, büntetik.

2022. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
6,8,9: Ékes példái vagytok annak, hogy putyinszopók, némi apróért, vagy saját birkaságuk okán, hogyan nyalnak be a meleg sz.rig a gyilkosoknak, a terroristáknak és hogy tolják egy pszichopata féreg, putler szekerét.
2022. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!