Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zelenszkij megijedt hogy már...

Zelenszkij megijedt hogy már visszakozik és elismerte hogy Ukrajna nem fog a NATOhoz csatlakozni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Dehogy ijedt meg. Most kitalálta, hogy majd ő létrehoz egy katonai szövetséget amiben legalább egy atomhatalom is tag lesz.

Én nem értem ezt az embert.

Az elmúlt években ahelyett hogy a korrupciót szorította volna vissza a gazdaságot fejlesztette volna ő fegyverkezett. Direkt szivatta a magyar és az orosz kisebbséget. Élvezte hogy nem volt eszközük ellene. Úgy néz ki elszámolta magát.

2022. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
1: egyelőre az oroszok számolták el magukat, amikor pár nap alatt győzelemben reménykedtek, de az ukránok ellenálltak
2022. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

2

Gondolom egy linket simán be tudsz rakni erről, hogy pár napra számitottak?

2022. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
mindenhol usa bábnak titulálják, ha tényleg így van tehetne egy szívességet hogy kitálal mikre vették rá, aztán fejbe lőné magát
2022. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
4: te a végyaidat firkálod ide, kis büdos. putyin van igazán sz.rban és magával rántotta az egész orosz népet. Katonai látszat-nagyhatalomból egy kozépszerű, kis fing országgá lett. Igazi latorállam. A gonosz birodalma. Te meg hiába próbálsz itt szimpátiát gerjeszteni a g.ci gyilkosok mellett és hiába szeretnéd az ukránokat befeketíteni, nem fog menni. Egy valami szintén biztos, putyinnak már meg vannak számlálva a napjai. Teljesen szétbaxta az orosz gazdaságot, még akár három évtizeden át adhatta volna el a gázt, az olajat európának, így meg a hajára kenheti, mert két-három év múlva feldughatja magának. Az embargók meg évekig szivatják majd az orosz embereket.
2022. márc. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: feltételes módban írtam, írtam hogy ha tényleg így van és nem állítottam. ki beszélt itt ukránok befeketítéséről? szóba nem hoztam őket. még az oroszokat se hoztam fel. általánosítasz, kiforgatod a szavaim. olvass többet, hogy tudj értelmezni egy szöveget. amúgy melyik egyetemen végezted el a gazdasági szakértő elemzőt? te szerencsétlen agyhalott.
2022. márc. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!