Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek tényleg idehoz...

Szerintetek tényleg idehoz Európába Putyin 15 e sziriai katonát?

Figyelt kérdés

Bassar al Asszad Szíriában kipróbált hadsereget hogy támogassák a szárazföldi harcokat

Állítólag a hezbolah onkentekesek is jönnének szóval a jól bevalt sziriai es libanoni szovetsegeseit hozzna harcba Putyin a Fehér oroszok és a csecsenek mellet


Persze Ukrajna meg idegen légiót szervez szóval igyekszik mind ket fel máshonnan is toborozni.



2022. márc. 12. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Megfagynak, Ukrajnában éjjel - 15 lesz
2022. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vesz pár katonát, olcsóbb, mint a hazai. El sem kell számolni velük, ha nem térnek haza, ellenben a sajátokkal. Könnyebb otthon letagadni a halottak számát. Nincs bennük szimpátia az ellenfél iránt.
2022. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1# már jön a tavasz ne feled.szerintem fel évig még biztos elhaboruzgatnak

Kijev mint 3 milliós város nehezen elfoglalhato

Legalábbis úgy hogy ne szenvedjel katasztrofális veszteségeket


Szerintem Putyin nem engedheti meg azt mit Sztálin vagy Hitler neki úgy kell támadni hogy saját veszteseg azért ne legyen túl nagy szerintem azért hívja be a szovetsegeseit

2022. márc. 12. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Putyinhoz csatlakozhatnak idegen ország katonái, akkor Ukrajnához is lehet, és ne járjon a szája Putyinnak.
2022. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Persze.toboroz ő mindenhonnan,Aszad kipróbált katonái kellő tapasztalattal bírnak.

idegen légió egy szó,külön írva egész mást jelent.

2022. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 felkelhetetle ***** válasza:
100%
5 Csatlakoznak az ukrán hadseregbe is külföldi katonák, csak nem hivatalosan, ,,önkénteseknek" beállítva.
2022. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet menni állítólag minden nagykövetségen lehet jelentkezni

Állítólag ukrán állampolgárságot is megkapod cserébe ha tuleled persze.


De oroszokhoz is lehet menni állítólag én inkább velük lennék mert szívesen küzdenek a nyugati eszmék ellen.

2022. márc. 12. 19:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyikben jobb egy támadó tomeghadseregben vagy egy védekező fel gerilla hadseregben
2022. márc. 12. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!