Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin/Orosz.o miért bénázik...

Putyin/Orosz.o miért bénázik Ukrajnával?

Figyelt kérdés

De most komolyan, és ne értsétek félre.

Egy "kis túlzással" világkontinens méretű birodalomnak egy Ukrajna mi???

Olyan mintha egy Elefánt játszana egy bolhával.


2022. márc. 11. 22:15
1 2 3
 1/26 Gugu Gabor ***** válasza:
36%
Ezek szerint mégse...
2022. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%

"Olyan mintha egy Elefánt játszana egy bolhával."

Csak a bolha nincs egyedül, melléállt az állatvilág fele, a másik fele meg okosan nem szól bele egyik oldal dolgába sem. Egyébként bár lassabban haladnak az oroszok, egyáltalán nem állnak olyan rosszul, mint ahogy az az ukránok által aditt hírekből tűnik

2022. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Dehogynem.

Egy elefánt közel 3 hétig nem szórakozna egy bolhával. (ez az egyik része)

Másik része, amit szintén nem értek, hogy hova akarna már nagyobb lenni az Orosz birodalom? Minek kell az az ukrajnai terület? Olyan mintha én az egész Budapestet kivétel nélkül elpusztítanám 50 fillér miatt.

2022. márc. 11. 22:23
 4/26 anonim ***** válasza:
79%

#3 Nem kell nekik semilyen plusz terület Ukrajnából. Nem követed Putyin követeléseit Ukrajna felé?

Csak a Krímet akarja magának Oroszország és a szakadár területek függetlenként való elismerését. Plusz semlegességet és demilitarizációt kér Ukrajnától, területet vagy mást nem. A probléma az, hogy Zelenszkij semmilyen területet nem hajlandó elismerni és a semlegességet sem hajlandó vállalni. Putyin azért támadta meg, hogy ezt kikényszerítse Ukrajnából, de Zelenszkij csak nem enged még most sem. Putyin azóta több európai vezetőnek is kijelentette, hogy addig nem vonulnak ki Ukrajnából, ameddig Zelenszkij ezeket a követeléseket nem teljesíti.

2022. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Szerintem sokkal kevesebben állnak az Ukránok mellett.

Lényegében akik igen, azok inkább Putyint nem kedvelik csak azért.

Az Ukránok sem szentek.

2022. márc. 11. 22:30
 6/26 anonim ***** válasza:
81%

⁉️ NEM AKAR MILLIÓS CIVIL ÁLDOZATOKAT.

⁉️ Mit nem lehet ezen érteni ?

2022. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Szerintem Zelenszkij sokkal hibásabb mint bárki. Bolond ukrán.
2022. márc. 11. 22:34
 8/26 anonim ***** válasza:
23%
#6 hát persze. Ő maga mondta ezt neked? Jó hogy nem adunk neki béke Nobelt.
2022. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
21%
4-es, ha igaz lenne, amit írsz, a háborúnak már vége lenne. Pár napja pontosan ezeket ajánlotta fel Zelenszkij, mégsem volt elég.
2022. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Meg nem mondom,hogy hol olvastam, hallottam, de állítólag Putyin egész Ukrajnát a birodalmához szeretné csatolni.
2022. márc. 11. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!