Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bevonulnátok katonának harcolni?

Bevonulnátok katonának harcolni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 9. 21:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hát igen, eszmékért harcolunk.Azt hogy a kezedbe nyomnak egy fegyvert az profit.

De valahol ,elfogadtuk azt is ,hogy olyan szabadon élhettünk ,ami azelőtt soha nem volt, és valószínű ,többé nem is lesz.Mi pártoltuk ezt.Ez nem úgy megy gyerekek ,hogy ha a sikert elfogadjuk ,ha viszont bukunk az már nem a te dolgod.

De azzal egyet értek ,hogy nem eszmékért kellett volna küzdeni, hanem egy épeszű rendszerért.

Ez az egész azért fog elfajulni, mert nem az épészre hallgattunk ,hanem ,hogy mindenki magának kapar.

2022. márc. 10. 08:31
 12/18 A kérdező kommentje:

Tartom azt amit annó az öregek, aki rossz azt méltón meg kell büntetni.

Ha félrenézel, ha legyintedz, hogy tégéd nem érdekel ,hogy egy folyónk se iható, csak gazdagodj meg rajta, annak ára lesz.Az öreg indiánok is jól megmonták, hogy eljön az idő mikor rájövünk ,hogy a pénz nem ehető.

2022. márc. 10. 08:34
 13/18 A kérdező kommentje:

Most sajnos de el kell mondjam, mit gondolok a szavazások alapján.

Hogy mindaddig még jól ment, magatoknak kapartatok.Most mind kibúvót kerestek, holott mind tudtátok ,hogy helytelen volt, és a tetejébe még a gyerekeiteket is cserben hagynátok.

Én ezt latom most a szavazásokból.

De mondjátok el a véleményeteket!

2022. márc. 10. 09:40
 14/18 A kérdező kommentje:
Mind élvezhettük az élete, bulizhattunk, discopatkányoztunk, divatozgattunk, most ahhoz ,hogy ezt a gyerekeitek, unokáitok is élvezni tudja ,bizony mindenkinek fegyvert kell ragadjon.Nem értem mi ebben a nem érthető??
2022. márc. 10. 10:36
 15/18 anonim ***** válasza:
Gyávák, szarháziak.
2022. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Itt mind azok vagyunk.

Ugyan már eszmékért harcolni??

Mindenki dumál ,hogy ilyen ember meg amolyan ember.Az egyik ebbe hisz a masik amabba...Normális ,hogy elmebajt hozol a Világra.

De én is úgy gondolom, megérdemeljük.

Itt rengeteg ember fog utcára kerülni ,meg éhezni.De mi teremtettük ezt meg.

2022. márc. 10. 11:12
 17/18 A kérdező kommentje:

Az épeszűség alatt azt értem, ha valamire rájövünk ,hogy helytelen, azonnal nemet mondunk rá.Ha valamire rájövünk ,hogy jó, feljavítunk vele valamit.

Minden ilyen nézeteket és elveket be kéne tíltani, mert azok mind csak a saját érdekeiket képviselik.

Na ezért én harcolnák!

2022. márc. 10. 11:29
 18/18 A kérdező kommentje:
Ajánlom mindenkinek ,hogy egyszer menjen el egy diliházba, és meg fogja érteni, hogy mind azok akik később bolondultak meg, ( nem úgy születte) ,azok mind elvekbe ,nézetekbe őrültek bele!
2022. márc. 10. 13:22
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!