Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin mennyire elvetemült...

Putyin mennyire elvetemült hogy megtámadja a NATO-t?

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 09:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10-es, igy viszont most van igazi káosz és örület.... mindenhol
2022. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11. még nem mindenhol. ez is elég durva, nem azt mondtam, hogy nincs most is, de komolyan totálisan elszabadulna a pokol, nagy valószínűséggel.
2022. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%

12#

Nem olyan biztos az.

Ha Putyin helyét nem egy olyan skizofrén és szovjetunio mániás diktátor venné át amilyen ő, akkor rend lehetne.

2022. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13. Persze, persze, semmi sem biztos. Az sem sajnos, hogy Putyin nem kattan be végleg és teljesen. Szerintem egyelőre nem kattant be, csak súlyosan elszámította magát. De én attól tartok, hogy nincs olyan, aki rögtön átvenné a helyét, hanem belső harcok is lennének, és onnan abszolút kiszámíthatatlan a dolog. Putyin legalább (valamennyire) kiszámítható, például nem menne neki soha a NATO-nak (kivéve tényleg, ha abszolút bekattan, de hát például az atomra ott is vannak bizonyos protokollok, egyedül nem teheti, meg nem is az ő kezében van a dolog, hanem a hadvezetés dönt). Meg innen úgyis csak tippelgetni tudunk - meg ugye reménykedni, hogy minden jobbra fordul. Ami eddig történt, már így is katasztrófa :(
2022. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!