Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Észak-Koreába annyira nem...

Ha Észak-Koreába annyira nem szabad kamerázni akkor ennek a feltöltőnek hogyan van annyi videoja erről az országról?

2022. márc. 8. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mért ne szabadna?
2022. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Engedéllyel szabad, mindenki mellé kötelezően kísérőt rendelnek, aki rászól, ha nem szabad kamerázni.
2022. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

De szabad, de csak ahol és amikor megengedik és akkor is csak azt, amit.


Mondjuk ez máshol is igaz, nem lehet csak úgy random felvenni akármit, pláne akárkit.

2022. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
3: máshol nincs kötelező kísérő melletted
2022. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

4.


Az igaz, de gatyád leperelik, ha olyat vettél fel, amit nem szabadott volna. Kivéve, ha otthon elrejted sutyiba és sosem szólsz senkinek. Amint mutogatod, lehet kopogtad jobb esetben az ügyvéd egy "akkor találkozunk a bíróságon..." mondattal, rossz esetben valami hivatalos szerv képviselője, hogy "állítsd csak le magad, amíg szépen kérjük!"


Helyek ahol Magyarországon nem fogsz videózni:


Mol RT területe

Paksi atomerőmű területe

Parlament bizonyos részei

Romatelepek többsége, mert attól bekattannak a helyi erők

Katonai, rendvédelmi szervek belső területe

Börtönök

2022. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dehát eleve az ilyen komoly gépeket amiket pár videóba látni is,tilos lenne bevinni az országba,sok helyt ezt olvastam.Mert ilyeneket csak a jenkik használnak azt mondják és ez árt az ott lévő diktaturának.
2022. márc. 8. 19:19
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem tilos, mert a kísérő engedi meg, hogy mit filmezhetsz.
2022. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ma 19:20



Én nem látok kisérőt sehol..

2022. márc. 8. 19:23
 9/9 felkelhetetle ***** válasza:
100%

8 Kérdező én követem ezt a videóst, ő nem turistaként volt kint, kint élt, a felesége az észak-koreai indonéziai konzulátuson dolgozott. Mellesleg, ha megnézed az égvilágon semmi negatívat nem mond Észak-Koreáról.

Mellesleg Észak-Korea a kamera szempontjából már engedett a nadrágszíjon, meg úgy általában sem olyan szigorú már (persze a régebbi önmagához hasonlítva) Természetesen még mindig egy kegyetlen világról beszélünk.

2022. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!