Egy nato tagország dönthet úgy hogy saját felelősségére beszáll az ukránok mellett a háborúba ? Utána kérhet segítséget a nato-tól ha baj lesz belőle ?
Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 22:31
3/8 anonim válasza:
A NATO védelmi szövetség, ha őt megtámadják, akkor kap segítséget, de ha ő támad meg mást, és utána bajba kerül, akkor az az ő dolga.
4/8 A kérdező kommentje:
Itt most első sorban a románokra gondolok ha szervizelik, üzemanyaggal, fegyverrel látják el az ukrán vadászrepülőgépeket a saját romániai reptereiken. Ezzel belépnek a háborúba ?
2022. márc. 6. 22:49
5/8 anonim válasza:
4: más NATO országok meg páncéltörő rakétákat szállítanak az ukránoknak, a lengyelektől repülőket kapnak, mi a különbség?
6/8 anonim válasza:
Azzal lépnének be a háborúba, ha saját katonai egységeket küldenének harcolni.
7/8 anonim válasza:
Ez remélhetőleg nem fog megtörténni, mert csak rontaná a helyzetet. De nagyon.
8/8 A kérdező kommentje:
#5
Hát szerintem kicsit más a helyzet ha ukrán katonai tevékenység folyik romániában. A gépek karbantartása felfegyverzése pedig a háborús tevékenység része.
Ilyen alapon akkor akár teljes ukrán egységek mehetnének át egy szomszédos országba, majd onnan újra fegyverezve kipihenve mennének vissza ukrajnába és a szomszédos ország felteszi a kezét. Mi nem harcolunk.
Nekem ez elég necces.
2022. márc. 6. 23:15
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!