Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehet, hogy ezzel a "háborúval...

Lehet, hogy ezzel a "háborúval" is átvernek minket?

Figyelt kérdés

Nem gondolkoztál már el azon, miért van az hogy éppen a Covid "diktatúra" fellezítása után jött létre ez a háború?


-Hogy milyen könnyeb szóba került az atomháború lehetősége?


-Hogy Putyin is annak a Klaus Schwab a tanítványa, aki a "nagy újraindítást" tervezi? Nem kellene szkeptikusnak lenni Putyin céljait illetően?


-Nem furcsa, hogy a béke pártján álló nyugat egymás után hozza azokat a szankciókat, amivel egyre inkább a világháború felé sodorja a Földet, mintha mindig is ez lett volna a célja?


-A CNN újságírójának háborúban való elestét, már letweetelték Afganisztánban és ismét elesett Ukrajnában is. [link]


-Zelenszkíj (ukrán elnök) színész, komikus volt, hogy elhigyjük hogy őszinte


-A Boris Johnsont felkérdező véletlen sem fizetett színész "újságírónő"



Mind a két oldal ugyanazok terv megvalósításán dolgozik ?



Mi lehet a cél?


1 - A gazdaság tudatos összeomlasztása. El kell fedni, hogy a negatív spirálban levő világgazdaság valóságos okait nem akarjuk felfedni, mert a semmiből (nem valós, reálgazdaságból) jön létre pénz a pénzgazdaság fenntarthatatlan



2 - 1:43-nél Orbán beszél érdekes!


3 - Eltereljék a figyelmet Istenről a szellemi megvalósításról és önmagunkról. https://www.youtube.com/watch?v=A5F40zw304c



2022. márc. 6. 20:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
40%
Nagy kár, hogy Lipótmező még mindig zárva van...
2022. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
48%
Most akkor Klaus az zsidó, vagy sváb?
2022. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen lehet a "Nagy Átverés".Megvárták,mig a Covidnak,és a Téli Olimpiának vége legyen.
2022. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Lazy Lover ***** válasza:
59%
Szerintem is ez a háború egy nagy átverés
2022. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
Én most már meg vagyok győződve. A szankciózás kezdetekor már nagyon gyanús volt mostanra viszont teljesen biztos vagyok abban, hogy a politikusaink nem lehetnek ennyire hülyék csak ennyire korruptak. Ezt szándékosan csinálják egy bizonyos cél érdekében, hogy miért az nem tiszta számomra, amerikai érdekek, nem tudom. Az az egy biztos, hogy ez szándékos sőt még én azt is megkockáztatom, hogy ebben Putyin is benne van. A háborút régen meg indíthatta volna a problémák miatt. Miért pont most így időzítve a covid problémák folytatásaként? Tökéletes, ez nem véletlen.
2022. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Lazy Lover ***** válasza:
75%

nem kicsit vagyunk átverve itt együtt játszik az egész banda.......


https://www.youtube.com/watch?v=aQra4RwXnAk

2022. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%
Remek konteo. LoL
2022. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 NTBS ***** válasza:
35%
Sajnos nincs átverés. Háborús helyzet van.
2022. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%
Konteo vagy nem, úgy néz ki,hogy ez is egy lépés az emberek elszegenyitése érdekében
2022. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%
Akik szerint ez átverés, azokat ki kéne dobni a Donbaszban a senkiföldjére. Aztán majd rájönnek, mi átverés, és mi nem.
2022. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!