Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik putyint és az oroszokat...

Akik putyint és az oroszokat éltetik nem akarnak helyet cserélni velük?

Figyelt kérdés

[link]

Nekik inkább lenne helyük itt, mint az oroszputyinfanoknak.



2022. márc. 6. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Fogjad már fel kedves kérdező, hogy senki sem élteti azt a nyomorék Putyint, meg a nyomorék háborúját, DE meg kell hagyni, hogy az ukránok sem ártatlanok, és nincs okunk sajnálni őket.


Nyilván a menekülteket segíteni kell, de akik ott maradtak harcolni, nyugodtan egyék csak meg, amit főztek.

2022. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na pont erről beszéltem. Fizetjük a repjegyed csak kocc.
2022. márc. 6. 17:20
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Igazából számomra Putyin egy jó vezető, amíg Zelenszkij nem.

Sajnálatos ami a civilekkel történik, de háborúban sajnos nem kerüli el őket a gond.

Én azt gondolom, hogy Zelenszkij megkapta a látszólagos támogatást, aztán mikor Putyin olyan útra lépett, amibe a zelenszkij támogatók nem tudnak részt venni, akkor jött létre a mai konfliktus.

Mindenki a saját hasznát nézi, Putyin sem szeret veszíteni, ahogy senki sem. Pedig elvesztette volna Ukrajnát, végérvényesen.

2022. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Putyin milyen szempontok alapjám jó vezető?
2022. márc. 6. 17:22
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

"Na pont erről beszéltem. Fizetjük a repjegyed csak kocc."


Budapesten kívül nagyon sokan egyetértenek velem. És egyik sem oroszbarát. Egyszerűen csak te élsz a végletekben, és ezáltal végletesen ostobán is viselkedsz. Az igazság valahol középúton van, mint mindig. Talán egyszer lesz annyi tapasztalatod a valóságból, hogy meglásd ezt!

2022. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Végletekről beszél az aki kijelentette, hogy nincsenek orosz és putyin fanok mintha magára vette volna? Pedig vannak ám. Csak te valamiért magadból indultál ki.
2022. márc. 6. 17:32
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

"Akik putyint és az oroszokat éltetik ... Na pont erről beszéltem. Fizetjük a repjegyed csak kocc."


Ezek a Te szavaid. Ez egyértelművé teszi, hogy engem is az orosz fanokkal azonosítottál, ezért vettem magamra.


"aki kijelentette, hogy nincsenek orosz és putyin fanok"


Nem hiszem, hogy bárki is éltetné a szabad világból egy elnyomó rendszer regnálását. Persze biztos léteznek beszámíthatatlan, beteg emberek, de ők a kivételek, amik erősítik a szabályt!


Én egy ilyennel sem találkoztam még, lehet, hogy te szerencsésebb vagy!

2022. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Csak azt próbáld megérteni, hogy azok, akik nem támogatják az ukránokat, azok még nem feltétlen támogatják Putyint, világos?
2022. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#7 az hogy te mit hiszel, a saját szűklátókörűséged. Nekem azzal nincs dolgom, vannak bezony.
2022. márc. 6. 18:02
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Jézus,mi a f@szért ístenítitek putyint?Egy ilyen ember meg is hogy lehetne jó vezető akik ártatlanokat öl meg fölöslegesen.Egy háborút robbantott ki amit szerintem el lehetett volna kerülni és meg ha nem is értett ezzel a NATOS dologgal eggyet akkor sem ez lett volna a megoldás hogy megöl egy csomó embert.Amit az idióta vezetők meg a politikusok b@sznak el,miért egy csomó civilnek és kisgyereknek kell elszenvedni? És ha véletlenül Magyarországra is tüzet nyitnak Putyin akkor is ennyire istenítenétek?
2022. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!