Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

A 64 kmes konvojból kifogyott a benzin és azok akkumlátorainak is annyi mi lesz így a több száz autóval?


[link]


2022. márc. 5. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Látszik, hogy Putyin elszámolta magát ezzel a háborúval. Alapvető logisztikai problémák hátráltatják, de mindjárt jön pár szélsőjobbos, akik betámadnak ezért a kommentért, amiért kritikát fogalmaztam meg Putyinról. :)
2022. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lesz utánpótlás, vagy a tervet módosítják, amit csak ők tudnak hogy mi is lehetett a tervük ezzel a felvonulással.

Vagy B, esetben az ukránok terveznek nekik cserébe, az új helyzetből adódóan "ajándékot"...

2022. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy gondot okozna odavinni helikopterrel üzemanyagot ha akarnák.
2022. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

17:01


Akkumlátoroknak is annyi.

2022. márc. 5. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Ne hidd el az összes jenki propagandát, kérdező. Én még nem hallottam olyan akkumulátorról, ami pár nap alatt tönkremegy, de ez a Telenko biztos feltalálta. Egy egy hülye amerikai ukrán, aki a vágyálmait öntötte szavakba.
2022. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

17:25


Na te meg egy szovjet forrádoknak hívő vagy ezek szerint?!

2022. márc. 5. 17:27
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
6: Szovjet??? XD Úristen, te ennyire el vagy maradva? Ha egy ukrán majd azt nyilatkozza, hogy az összes orosz katonát megették a medvék, azt is elhiszed? Mondjuk elég gáz, hogy ezt a marhaságot lehozta az index.
2022. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

17:30


Hát ki is akar SU-t ?

2022. márc. 5. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!